Програма «Життя міста»

У розділі: 10406 відео | АрхівRSS
У Полтаві відкривається офіс обласного осередку партії «ОСНОВА»
98

У Полтаві відкривається офіс обласного осередку партії «ОСНОВА»

В липні у Полтаві відкривається офіс обласного осередку партії «ОСНОВА». Його очільниця Наталія Щербак розповідає - нині формується їхня команда. У партії чекають на активних та цілеспрямованих людей, професіоналів своєї справи, які готові втілювати у життя доктрину «ОСНОВИ» «Україна 2030».

Наталія Щербак голова обласного осередку партії «ОСНОВА»
" На основі Доктрини нами була розроблена Програма стрімкого розвитку. Це не популістський документ, а конкретний поетапний план дій, який ми будемо впроваджувати. "

У Програмі сформульовано 10 основних пунктів, які партійці забов»язуються виконати щойно прийдуть до влади. Серед них, зниження цін на газ та електроенергію, залучення іноземних інвестицій до нашої країни та суттєве скорочення кількості чиновників.

Наталія Щербак голова обласного осередку партії «ОСНОВА»
" Першочерговим завданням є створення умов для розвитку бізнесу. Це і зниження податкового навантаження, надання дешевих кредитів, створення 2 млн робочих місць. "

Наталія Щербак переконана - на сьогоднішній день єдиний шлях виходу України із «глухого кута» - це реалізація Програми 2030. Вона дозволить нашій державі стрімко розвиватися, а громадянам гідно заробляти, і будувати власне майбутнє вдома, а не за кордоном.