Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
"Дотик кольором" відомої української художниці Діани Дриги
92

"Дотик кольором" відомої української художниці Діани Дриги

За пошуком натхення і нових друзів-ходожників приїхала до Полтави-Діана Дрига. Виставка картин «Дотик Кольором»- представлена для полтавської громади. В експозиції 33 роботи,створені протягом останніх двох років. Такі масштабні виставки художниці проходять вже не вперше. В основному у її творах переважають темні приглушені кольори, особливо помітні відтінки зеленого. Художниця говорить,що вони - її улюблені.

Діана Дрига (автор виставки « Дотик кольором»)
«Поети торкаються душі словом,музиканти відповідно музикою,а я доторкаюся кольором. З кожного полотна дивиться,якийсь, відрізок мого життя-прожитий. Ви знаєте? Найбільше надихають моменти подорожі,тому що це як ковток свіжого повітря.»

Ось і за ще однієї хвилею натхнення художниця завітала до Полтави. Сюжети картин Діани прості для сприйняття та теплі за змістом. Вони дають змогу побачити,що оточувало та що надихало художницю. Споглядаючи на затИшні трепетні полотна глядачі можуть перенестися у мальовничі куточки рідного села авторки та побачити сусідів,які живуть поруч-діляться своїми враженнями глядачі.

Людмила Ольховська ( провідний науковий співробітник полтавського музею В.Г Короленка)
«У нас відбувається дуже багато виставок,але ця вражає своєю щирістю,глибиною,любов’є до нашою країни,до нашої провінційної глибинки. З хатами,бабусями,домашніми тваринками. Ну вже і я і багато відвідувачів фотографувалися на тлі кішки. Можна простягнути руку і начебто ти кішечку гладиш.»

Виставка «Дотик кольором» виразно доводить глядачеві,що Діана Дрига-завжди несподівана,адже постійний пошук-одна зі стрижневих ознак її характеру. Глядачі виставки сподіваються,що після гостин у Полтаві-авторка створить чимало шедеврів.