Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Пенсіонери-силовики під стінами ОДА вимагали перерахунку та виплат власних пенсій
276

Пенсіонери-силовики під стінами ОДА вимагали перерахунку та виплат власних пенсій

2,5 роки - десятки мітингів у Полтаві, тисячі по Україні. Колишні служителі МВС та військові Полтавщини продовжують вимагати перерахунку власних пенсій. Озброєні гарматами та плакатами вони знову під стінами облдержадміністрації.

Капітан запасу Василь Босов - ніс службу у Полтаві в авіамістечку. Має 23 роки військового стажу.

Василь Босов пенсіонер міністерства оборони України
" Я посчитал у меня по сетке должно было получаться 6,5 тисяч пенсии. В данный момент с пересчетом я получаю 2 тис. 946 грн. "

Вони оббивали пороги Кабміну та Верховної ради, пікетували під стінами облдержадміністрацій, районних рад та Управлінь пенсійних фондів по всі України. Не знайшовши розуміння, шукали справедливості у судах, але знову марно.

Віктор Сердюк учасник АТО, учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, пенсіонер
"Судова система на Україні робить усе, щоб не виконувати для людей. Навпаки, як штрафи, то у 10-денний термін треба заплатити. Те, що оці люди по відсуджували, країна відмовляє у виплатах пенсій, в переранку пенсій. "

А в лютому Кабінет міністрів України приймає постанову № 103, згідно з якою перераховані пенсії силовикам виплачуватимуть протягом наступних трьох років.

2. Виплату перерахованих відповідно до пункту 1 цієї постанови підвищених пенсій проводити з 1 січня 2018 р. у таких розмірах:
з 1 січня 2018 р. - 50 відсотків;
з 1 січня 2019 р. по 31 грудня 2019 р. - 75 відсотків;
з 1 січня 2020 р. - 100 відсотків суми підвищення пенсії, визначеного станом на 1 березня 2018 року.

Іван Кібкало, заст. голови Координаційної ради полтавських силових відомств
" Хто з цих пенсіонерів доживе до 21-го року? Це доживуть одиниці. "

Цього разу, свої вимоги до гаранта Конституції України вирішили зафільмувати. Записаний диск мають наміри передати в адміністрацію Президента та заразом і голові полтавської облдержадміністрації Валерію Головку.

Шановний пане Президенте, вимагаємо від Вас: негайно втрутитися у врегулювання Пенсійного Законодавства України для пенсіонерів-силовиків; змусити державних посадовців, які опікуються пенсіонерами-силовиками, виконувати вимоги Конституції та Закони України, в тому числі Пенсійного фонду України аж до виконання вимог судових рішень, невідкладно і в повному обсязі.