Програма «Життя міста»

У розділі: 14320 відео | АрхівRSS
Полтавці відсвяткували День молоді
486

Полтавці відсвяткували День молоді

 « Понад 20 тисяч полтавців святкують день молоді просто неба. Всі зібрались тут, на стадіоні Ворскла. Чекають на вихід відомих українських зірок та подарунки. Адже, розіграш спортивних велосипедів цього дня уже став традиційним.»

Цьогоріч на святкування роздано 24,5 тисячі запрошень. Самі полтавці говорять, - емоції переповнюють. В захваті від дійства такого масштабу.

 «Скільки хороших емоцій, і щоб Полтава побачила як ми відпочиваємо добре.»
«Настрій чудовий, супер. Місто наше - з днем молоді!»
 «Ожидаем хорошого концерта.»
«Я хочу увидеть Полякову. Я її дуже люблю.»

 «Очень хорошо, что организовуют такие мероприятия подобные.»

Дійство проходило під патронатом міського голови Олександра Мамая. Він переконує, - саме полтавська молодь здатна розвивати та розбудовувати країну. Святкування останньої неділі червня у Полтаві набуло широкого масштабу. І вже 3-й рік поспіль не здає позицій. Очільник міста говорить, - це не востаннє.

Олександр Мамай, міський голова
«Цей день молоді ми проведемо з великим розмахом.»
 «Треба вшановувати молодь, хоча б один раз на рік. Саме це остання неділя червня.»
«Зараз пройде розіграш, пройдуть гарні концерти. І користуючись нагодою сьогодні ми все таки прийняли рішення для молоді зробити гарний, чудовий феєрверк.»

Щодо концертної програми, то публіку почав розважати кавер-гурт «ДЕБОШ». Він виконує відомі сучасні пісні у власному стилі. Учасники діляться, - відчули сильну зворотну реакцію глядача.

Юрій, учасник кавер-гурту «ДЕБОШ»
 «Сьогодні ми мали щастя, мали нагоду привітати жителів міста Полтави із днем молоді на цій надзвичайній сцені. Взагалі, якщо чесно дуже класно.»

Привітав полтавців і популярний український neo r'n'b гурт «TamerlanAlena». Звучали як новинки так і пісні, які супроводжують дует з початку його існування.
А найочікуванішою зіркою цього вечора стала екстравагантна Оля Полякова. Вона виконала свої хіти. А ще нову пісню, котра підкорює публіку близько місяця. Проте, фани уже знають слова. Співають разом з «королевою ночі».

Оля Полякова, співачка
«Я хочу побажати всім самого кращого, щоб у нас було здоров'я, щастя, радість, любов, грошенятка. А головне, щоб якомога бистріше був у нашій країні мир.»

20 щасливчиків отримали подарунок від Олександра Мамая. Це спортивний велосипед. Шанс стати його власником, був у всіх присутніх. Адже, переможців визначали за допомогою унікальних номерів, які дублювались з номерами на запрошеннях.

Яна Глушко, виграла велосипед
 «Я сьогодні виграла велосипед, я навіть не очікувала, не сподівалася. Навіть, чесно кажучи, не слухала які там номера, просто я дивлюсь і бачу, що у мене номер співпадає і якось так я не знаю, так вийшло.»

А це 12 річний Андрій. Він, разом зі своїм татом, забирає свій перший в житті спортивний велосипед. Зізнається, - поки що кататись не уміє. Проте, тепер має нагоду навчиться.

Андрій Миколаєнко, виграв велосипед
«Ці враження просто незабутні. Це був такий великий феєрверк. Особливо мені сподобався велосипед.»
 «Зовсім не очікував.»
 «Не повірив просто, що виграв велосипед, просто не повірив. Це просто фантастика.»

Закінчився концерт кількахвилинним салютом.