Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
У багатоповерхівок по вулиці Юрія Побєдоносцева,8 і 10  відремонтували покрівлі
115

У багатоповерхівок по вулиці Юрія Побєдоносцева,8 і 10 відремонтували покрівлі

Мешканцям багатоповерхівок по вулиці Юрія Побєдоносцева,8 і 10 ще рік тому увірвався терпець і вони звернулися до голови Шевченківської районної у місті Полтава ради Дмитра Задворкіна з проханням відремонтувати покрівлі їхніх будинків. Коли на місце прибула команда Матковського, то застала споруди в жахливому стані. На одному з будинків взагалі замість даху лежав щебінь. Від дощової погоди або навесні, коли танув сніг, потерпали не лише мешканці квартир на дев»ятому поверсі, а й решта сусідів, бо вода текла навіть по сходах аж донизу.

ГАЛИНА ВАСИЛІВНА, полтавка
" Я в цьому будинку живу 30 років. Я жодного разу не бачила жодного депутата, який би прийшов до нас і запитав: які у вас проблеми , що вам треба допомогти. Дмитро Юрійович приходе до нас уже другий раз.00:20+00:36 Так що ми вам вдячні.Пройшов рік , як ви у нас були. За цей час і криші в нас зроблені, і дуже харашо, що в нас встановили дворові дороги і мостки під домами."

Багатоповерхівки по вулиці Юрія Побєдоносцева,8 і 10 споруджені понад три десятиліття тому і жодного разу за цей час не бачили капітального ремонту. Тому під час зустрічі з очільником Шевченківської райради Дмитром Задворкіним мешканці розповіли про нові свої біди.

ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА, полтавка
" Зробили, спасибі, за кришу - зробили ж кришу нам. А тепер же ж проблеми які - у подвалі ж труби не годяться нікуди і в под.»їзді ремонт би нам треба робити."

ДМИТРО ЗАДВОРКІН, голова Шевченківської районної у місті Полтава ради
" Тут проблема комплексна. Цим будинкам більше 30 років.Інженерні мережі виходять з ладу і потрібно їх капітально ремонтувати.На цих двох об»єктах були повністю відремонтовані дахи.Ми зустрічались з головним інженером, в принципі ремонт виконано дуже гарно, більше 15 років ці криші витримати, а далі вже як покаже час."

А ще на подвір»ї біля цих будинків в непридатному стані дитячий майданчик і Дмитро Задворкін порадив мешканцям подати свої пропозиції на міський конкурс «Бюджет участі», з тим щоб отримати кошти на облаштування нового майданчика для ігор дітей.

АЛІНА і АРТЕМ
"У нас тут дуже ржаві качелі, вони нам всім не нравяться, їх нада убрати, щоб було у нас во дворе красиво. Нада всі труби железні убрати, щоб у нас був майданчик зараз тут гарний."

Голова Шевченківської районної у місті Полтава ради Дмитро Задворкін поцікавився іншими побутовими проблемами жителів і запевнив, що команда Андрія Матковського зробить все можливе, щоб з місцевого бюджету виділили кошти на ремонт цих об»єктів і задоволення потреб мешканців мікрорайону Сади-2.