Програма «Життя міста»

У розділі: 10154 відео | АрхівRSS
Науково-методичний семінар відбувся у технічному університеті
86

Науково-методичний семінар відбувся у технічному університеті

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся науково-методичний семінар. За підтримки Міністерства освіти і науки України спільно з Українським державним центром міжнародної освіти враховуючи актуальність інгтернаціоналізації освіти та навчання іноземних студентів. Тема: «Інтеранаціоналізація освітньої діяльності закладів вищої освіти в Україні.» Учасники заходу, як представники вишів нашого міста, так й інших. Зокрема, приїхали з Києва, Харкова та Херсону.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ
 «Перед університетами постає завдання не тільки привабити студентів на навчання в Україну, а й забезпечити високу якість освіти.»
 «Полтавський національний університет імені Юрія Кондратюка є одним із провідних університетів, що навчає іноземних студентів та надає якісні освітні послуги як за українськими так і за англомовними освітніми програмами.»

Тут обговорювали актуальні проблеми та питання, які виникають під час набору іноземних студентів до українських вишів. Директор Українського державного центру міжнародної освіти Олена Шаповалова, розповідає, - абітурієнти з інших країн повинні відповідати необхідним критеріям.

Олена Шаповалова, директор Українського державного центру міжнародної освіти
«Якщо ми кажемо про абітурієнтів із Індії, а їх саме в Україні найбільше, то вони мають цього року скласти незалежне тестування НІД. Яке дозволяє отримати вищу медичну освіту у себе в країні, або за кордоном. Лише з таким сертифікатом вони можуть вступати на навчання до Українських медичних університетів.»

Проректор з наукової та міжнародної роботи університету Світлана Сівіцька говорить, - технічний університет є одним із провідних вишів області по підготовці іноземних студентів. Тут є унікальна можливість навчатись за програмами подвійного диплому.

Cвітлана Сівіцька, проректор з наукової та міжнародної роботи ПолтНТУ
«Ми пропонуємо надзвичайно якісні програми. 80% освітніх програм у нашому університеті пропонуються англійською мовою. У нас навчаються іноземні студенти з понад 20 країн світу.»
 «Саме в нашому університеті є єдина в Україні програма подвійного диплому з університетами Великобританії.»
Лінда Кац теж бере участь у семінарі. Вона волонтер Корпусу Миру США. Зараз працює викладачем у технічному університеті. Говорить, - подібні семінари дуже корисні.

Лінда Кац, волонтер Корпусу Миру США
 «Чудова можливість, щоб привернути увагу.»
 «Міжнародних студентів до наших університетів. Також залучити міжнародних студентів навчатися і показати, які саме переваги нашої освіти, української освіти.»

У семінарі взяли участь і самі іноземні студенти Полтавського національного технічного університету. Вони переконані, саме тут можна здобути високоякісну освіту європейського рівня.