Програма «Життя міста»

У розділі: 14342 відео | АрхівRSS
Перший україно-ісландський фільм було знято у Полтаві.
186

Перший україно-ісландський фільм було знято у Полтаві.

У Полтаві зняли україно-ісландський фільм, до речі перший у світі, - «Миргород або в пошуках склянки води». Його кінорежисер - Ейнор Тор. Особливістю кінострічки є те що,вона знята методом прихованої камери. Тобто люди,які знімалися у фільмі,не грали, вона жили своїм реальним життям, адже це справжній стиль документального кіно-розповідає продюсер фільму Олег Мінгальов.

Олег Мінгальов (автор ідеї,продюсер)

«Тема концепція фільму-це саме Україна,яка мріє про мир,але вона в часи дуже складні війни. Також у цьому фільмі важлива тема і головний герой-це вода,субстанція води,наскільки вона важлива. Ну ми знаємо,що Миргород це по-перше-цілюща вода і от ми думаєм про майбутнє,важливість ресурсів води для майбутнього.»

У 2018 році ця кінострічка посіла перше місце на відомому кінофестивалі в Індії. Кінорежисер Ейнар Тор розповідає,- йому дуже цікава історія України і навіть саме приготування українських страв. Також у фільмі буде відривок за участі героя Миколи Гоголя, наголосили автори.

Ейнар Тор (кінорежисер)

«Чому цікавить персона Миколи Гоголя? По-перше,тому що він дуже відомий у світі і звичайно він теж говорить історії про звичайних людей,як і ми в цьому фільмі.»

До роботи над сценарієм фільму було залучено безліч перекладачів. Праця над фільмом тривала три роки. Автори зізнаються,що до останнього не було бачення щодо майбутнього фільму.

Олег Мінгальов (автор ідеї,продюсер)

«Не було такого загального бачення образу,яким же буде фільм насамкінець. Але він складався як наше життя з якихось елементів,тобто щось він відкривав кожного разу а власне,потім згуртувалася композиція.»

Презентація фільму «Миргород або в пошуках склянки води» відбудеться 29-го червня у театрі ім. Гоголя, а ексклюзивна трансляція стрічки на ТВ -відбудеться на нашому телеканалі.