Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Олег Ляшко зробив незвичний подарунок учаснику АТО.
565

Олег Ляшко зробив незвичний подарунок учаснику АТО.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко подарував корову. Новим господарем став учасник АТО Віктор Ємельяненко. Він проживає у селі Березова Лука на Полтавщині. Пів року тому свійську тварину Олег Ляшко отримав на День народження. Проте, він вирішив віддати худобу тим, хто цього потребує. За словами політика, - корова повинна бути у кожному сільському дворі.

Олег Ляшко, лідер Радикальної партії
« Ми пропонуємо державні програми підтримки. Мінімум 5 тисяч гривень на кожну корову в сільському дворі. Окремо програми підтримки для фермерів. Коли орендуєш землю, на гектар орендованої землі 1 корова щоб була. А для того, щоб будували корівники відновлювали, 50% вартості будівництва - компенсує держава, частину вартості кредитів має компенсувати держава, половину вартості сільськогосподарської техніки вітчизняної, має компенсувати держава.»

Олег Ляшко говорить, - уряд сьогодні не хоче брати у селян молоко і м'ясо, мовляв, воно неякісне. Хай дають доїльну і холодильну установку, податкові пільги на сільськогосподарські кооперативи та підтримку фермерам, замість продажу землі. Тоді, - переконаний Олег Ляшко, - у кожному сільському дворі буде корова.

Олег Ляшко, лідер Радикальної партії
 «Корова буде годувати. А не так як сьогодні. По 3.50 літр молока. А пляшка води по 20-30 грн. І потім корови просто люди віддають на м’ясокомбінат.»
 «Влада пропонує землю продавати. Це не правильна політика. Землю 1 раз продаси, що потім продавать. Нада не землю продавать, а врожаї. Не зерно, а агропереробку в селі ставити, робочі місця давати. Щоб ферма була, щоб корови були, поросята в селі були. А в нас сьогодні багато свиней при владі, і мало поросят в селі.» 02:42

Це родина Ємельяненків. Щойно вона отримали подарунок від Олега Ляшка. Тут єдиний годувальник - 27-річний Віктор. Він торік повернувся з фронту. Батько хлопця говорить, - в селі роботу знайти важко - син підробляє тим, що лагодить техніку односельцям. Подарунок родина прийняла з радістю.

Віктор Ємельяненко, новий власник корови
 «Ми не очікували, що скільки буде людей і що сам Ляшко до нас у двір приїде. Це я не знаю, просто якась фантастика. Ми трошки шокірувані.»
«Я лічно чорнобилець, не працюю, жінка тоже не працює, бо нема роботи. А корова - це годувальниця. Молоко здаватимем, продаватимем і матимем гроші.»

Зустріли Олега Ляшка майже всім селом Березова Лука. Мешканці зібрались біля подвір`я родини Ємельяненків, аби поспілкуватись з лідером Радикальної партії.