Програма «Життя міста»

У розділі: 10418 відео | АрхівRSS
У Полтаві біля меморіального комплексу полеглим захисникам правопорядку відбулися урочистості
162

У Полтаві біля меморіального комплексу полеглим захисникам правопорядку відбулися урочистості

Три роки тому, 4 липня, у Києві на Софійській площі перші патрульні поліцейські прийняли першу присягу. Відтепер цього дня, згідно з Указом Президента України, в нашій державі відзначають День поліції України. З нагоди професійного свята у Полтаві біля меморіального комплексу полеглим захисникам правопорядку відбулися урочистості.
Як зазначив у вітальному слові начальник Головного управління Національної поліції у Полтавській області Андрій Замахін, за період своєї роботи поліцейські отримали високу оцінку громадян завдяки професійному виконанню завдань із протидії злочинності, забезпеченню публічної безпеки і порядку, служінню народу України.

АНДРІЙ ЗАМАХІН, начальник ГУНП України у Полтавській області
" Поступово і впевнено, не словами, а ділом ми втілюємо основний принцип діяльності поліції - служити та захищати.З цією метою створено корпус оперативної раптової дії, працівники якої пройшовши інтенсивний курс навчання, в березні приступили до виконання бойових завдань."

Під час урочистостей значна група правоохоронців за бездоганну службу і високий професіоналізм одержала високі державні відзнаки, почесні грамоти і подяки, а також грошові винагороди.

Від імені територіальної громади висловив привітання Полтавський міський голова Олександр Мамай. Він сердечно побажав поліцейським успіхів у професійній діяльності, зокрема в подальшій боротьбі із злочинністю задля забезпечення стабільності та дотримання правопорядку.

ОЛЕКСАНДР МАМАЙ, Полтавський міський голова
"Сьогодні ви не просто приходите на роботу, за таку символічну заробітну плату, кожного дня ризикуючи своїм здоров»ям ви забезпечуєте порядок у нашому місті, ви забезпечуєте мир у нашому місті і сьогодні у важкий умовах ви це виконуєте."

За словами мера, місцева влада докладає багато зусиль до покращання матеріально-технічного забезпечення правоохоронних органів.

ОЛЕКСАНДР МАМАЙ, Полтавський міський голова
" Кожного року ми теж виділяємо певні кошти для забезпечення вашої професії.Сьогодні понад 40 камер відеоспостереження в програмі Безпечне місто теж уже встановлені.До кінця року це буде 360 камер."

На урочистості очільник міста Полтави прийшов теж не з пустими руками. Зокрема, Подільське районне управління, Полтавське міське управління поліції отримали автомобілі, а три співробітника поліції стали власниками сертифікатів на житло. Серед них і полковник поліції Віталій Шиян, який уже 22 роки працює на варті правопорядку.

ВІТАЛІЙ ШИЯН, полковник поліції
" Для меня главное, чтоб на улице было спокойно ходить, чтоб ходили спокойно мои родственники, мои близкие, мои знакомые, чтоб все люди жили нормально, чтоб мы жили в человеческой нормальной стране.Европейской."

У свою чергу начальник Головного управління Національної поліції в Полтавській області Андрій Замахін вручив міському голові подяку за постійну підтримку правоохоронців міста, сприяння в ремофрмуванні та допомогу в модернізації підрозділів поліції в Полтаві.