Програма «Життя міста»

У розділі: 10154 відео | АрхівRSS
Партія "Основа" урочисто відкрила свій офіс у Полтаві
173

Партія "Основа" урочисто відкрила свій офіс у Полтаві

Партія справи створила свій офіс у Полтаві. На урочисте відкриття прибув і голова «ОСНОВИ» Андрій Ніколаєнко. Разом із очільницею обласного осередку політсили Наталією Щербак вони виконали почесну місію .

Першу прес-конференцію провели у тісному колі прихильників та членів партії, серед яких переважно підприємці. Говорили про плани обласного осередку «ОСНОВИ» на найближче майбутнє. А це - перш за все - наголосила Наталія Щербак - набір сильної та професійної команди.

Наталія Щербак голова Полтавського обласного осередку

"В своїй команді, яка зараз тільки формується я бачу перш за все людей справи. Ніяких обмежень вікових або професійних ми не маємо, тобто це люди перш за все професіонали, активні, амбіційні, які хочуть щось змінити у своїй державі. "

Країна запрацює - впевнені лідери політичної партії «ОСНОВА». Для цього лише треба докласти зусиль і втілити у життя Програму стрімкого розвитку України 2030. Без підтримки громадян на виборах цього зробити не вдасться. Саме тому - запевняє Андрій Ніколаєнко - в «ОСНОВІ» ставлять за мету створити потужні команди однодумців в кожному регіоні.

Андрій Ніколаєнко голова партії «ОСНОВА»
"В нас не є самоціль - потрапляння до влади у значній чи незначній кількості. Наша головна ціль (людей, які об»єдналися у партії) - це зміна України докорінно, а відповідно нам потрібна вся повнота влади для того, щоб реалізувати ту стратегію, яку ми намалювали. "

Нещодавно представники Полтавського обласного осередку партії проводили акцію по збору підписів на підтримку своєї політсили. За 2 дні власну прихильність до «ОСНОВИ» виявили близько пів тисячі полтавців. Тепер поспілкуватися з політиками справи можна буде вживу на їх офісі. Запевняють - готові до конструктивного діалогу, співпраці і допомоги.