Програма «Життя міста»

У розділі: 10340 відео | АрхівRSS
На засіданні комісії ОР з питань освіти, науки та культури говорили про зміни до розвитку мистецтва та охорони культурної спадщини області.
65

На засіданні комісії ОР з питань освіти, науки та культури говорили про зміни до розвитку мистецтва та охорони культурної спадщини області.

На проведення культурно-мистецьких та туристичних заходів області, планують виділити 3 млн гривень. Про це говорили на засіданні постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури. Валентина Вождаєнко, директорка Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації говорить, - внесуть зміни до комплексної Програми на 2018-2020 роки.

Валентина Вождаєнко, директорка Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА
 «Вперше таке, що обласна рада виділила нам, точно, мабуть, за останні 10 років, і придбання службового автомобіля для Полтавської філармонії, придбання машини, яка і чистить сніг і газони прибирає для Полтавського краєзнавчого музею.»

Цьогоріч стартує нова українська школа. У профільному Департаменті говорять, -потрібні кошти, для придбання техніки. Нею забезпечать початкові класи. Передбачено закупівлю й електронних ігрових ресурсів.

Олена Харченко, директорка Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА
 «Ми отримали державну субвенцію на придбання відповідного обладнання для нової української школи. І порядок використання субвенції передбачає співфінансування. Співфінансування місцевих бюджетів, - єсть, виділено. І співфінансування обласного бюджету.»
 «На придбання персональних комп’ютерів, ноутбуків, техніки для друкування, копіювання, сканування.» 01:05

Ще одне актуальне питання засідання – про відзнаки обласної ради. Пропонують зробити нагородження почесною грамотою можливим лише раз у житті.