Програма «Життя міста»

У розділі: 10418 відео | АрхівRSS
На святі Івана Купала, що провели на пляжі Шевченківського району зібралися кілька тисяч мешканців
383

На святі Івана Купала, що провели на пляжі Шевченківського району зібралися кілька тисяч мешканців

Ромашка - символ кохання , волошки - означають людяність, м’ята - оберег дитини та її здоров’я. Саме з плетіння вінків дівчата починають свої приготування до свята Івана Купала. Цього дня оберег із польових квітів і трав для кожної має особливе значення.

Вікторія Лукоминська займається плетінням вінків на святі Івана Купала
"Використовують такі трави як васильки мета гонку. Це можуть бути різноманітні злакові трави
Вони є цілющими і вони посилюють свою силу, коли використовуються на Івана Купала у віночку. "

Ближче до ночі незаміжні красуні пускатимуть свої вінки у воду, щоб поворожити на кохання, а доти …

"В ясну ніч на Івана Купала, на Івана Купала пощастило на диво мені "

Масштабне театралізоване дійство розгорнулося на пляжі Шевченківського району. Берег Ворскли заполонили кілька тисяч полтавців. На сцені - кращі вокальні та хореографічні колективи міста, довкола численні тематичні фотозони у національному стилі.

Найменших гостей розважає батутна зона, аквагрим, шоу мильних бульбашок, а найактивніші та найсміливіші - змагаються у різноманітних конкурсах. Ось тут, приміром, змагаються плавці.
"Пливимо-пливимо, ласти не губимо! "

А ось тут кілометрова черга за польовою кашею. Вечерею усіх пригощають безкоштовно, а дітям роздає морозиво особисто мер.
Свято Івана Купала в Полтаві, традиційно, проходить під патронатом міського голови Олександра Мамая.

Олександр Мамай міський голова

"Хочу всіх полтавчан привітати з цим чудовим літнім святом. Що таке Івана Купала? Івана Купала - це літо в розпалі. "

Ну а яке ж міське свято без подарунків від мера? Більшість полтавців про це знають, а тому прийшли не тільки заради обрядів та відпочинку.

Анатолій Угланов прийшов на свято Івана Купала
"Нам очень нравится Ивана Купала, мы ходим каждый год. В прошлом году моя жена выиграла палатку у мера города (двухместную). Мы теперь по традиции ходим постоянно. Я вот тетю Катю взял и говорю: «Теть Кать, сегодня на горном велике должны поехать. "

І ось вона містика Івана Купала. Починається розіграш. Мер зі сцени оголошує щасливчиків, котрі з купальської вечірки поїдуть додому на новеньких велосипедах. У це складно повірити, але серед 5-ти переможців, знову представники родини Угланових. Цьогоріч це донька Олександра Іра.

Родина Угланових виграли велосипед на святі Івана Купала

"Їй не віриться ще. Хотіла велосипед? - Так.
 Ми сюди йшли заради велосипеда. В нас уже палатка є, планшет.
 Сьогодні папа йшов з ціллю. Олександра Федоровича обійняв і кажу: «Я поїду на гірському велосипеді», а він: «Подивимось!». От і подивились. "

На цьому березі кожен, хто брав участь і перемагав у конкурсах, отримував спеціальні флаєри з унікальними порядковими номерами. По ним у лотереї розігрували туристичні намети, водні матраци й мангали, пляжні парасолки та велосипеди. А десять представниць з найгарнішими вінками отримали pover bankи.
"Ваші оплески таким красуням! "

Нарешті полтавці оточують обрядове багаття. Міський голова запалює вогнище. У ньому спалює всі негаразди полтавців. Магічну ніч Івана Купала довершує дивовижне піротехнічне шоу на воді.