Програма «Життя міста»

У розділі: 10143 відео | АрхівRSS
Всесвітній день шоколаду
74

Всесвітній день шоколаду

З 1995 року у світі відзначають День шоколаду. В багатьох країнах з цього приводу проводять фестивалі, концерти, майстер-класи. Прикрашають шоколадними цукерками свій будинок, купують або самі виготовляють різноманітні шоколадні солодощі, а то й роблять масаж, використовуючи шоколадну плитку. Люблять смакувати шоколадом і полтавці. Так, Євгенія ласує цим продуктом майже щодня, а тому завжди почуває себе щасливою.

ЄВГЕНІЯ, полтавка
"Я люблю шоколад. Очень.Люблю очень черный шоколад, он полезнее считается, чем белый там с разными примесями.Черный, экстрачерный, жидкий шоколад."

Дослідники кажуть, що вперше шоколад вигадали ще давні ацтеки і називали його їжею богів. Іспанці возили його в Європу і продавали за величезними цінами, називаючи чорним золотом. Полтавка Юлія теж вважає, що шоколад додає сили і витривалості.

ЮЛІЯ, полтавка
"Мороженое люблю с шоколадом. Ну вобще шоколад - это поднятие настроения , если грустно, если печально, если хочется каких-то приятных впечатлений, приятных эмоций - кофе, черный шоколад и уже жизнь наладилась."

Безліч відомих жінок мали пристрасть до шоколаду. Так, мати Тереза дуже любила його, а пані Помпадур вважала, що шоколад може розпалити вогонь пристрасті. Спочатку в Європі «їжа богів» була привілеєм для аристократів. І лише на початку 20 століття, коли шоколад став вироблятися на фабриках, його могли спробувати усі охочі. Нині,коли про шоколад відомо майже все, вважається, що він покращує психічний стан і сприяє психологічному відновленню. А темний сорт допомагає виробляти ендорфін, який є гормоном щастя. Крім цього, шоколад здатний сповільнювати процеси старіння в організмі. Звичайно, шоколад повний калорій і не дуже добре впливає на масу тіла, проте він дарує щастя і радість величезній кількості людей. Тож, з Днем шоколаду!