Програма «Життя міста»

У розділі: 9474 відео | АрхівRSS
За 2 тижні у 28-й загальноосвітній школі встановили 58 нових вікон.
55

За 2 тижні у 28-й загальноосвітній школі встановили 58 нових вікон.

За 2 тижні у 28-й загальноосвітній школі встановили 58 нових вікон. Заміна старих блоків на сучасні енергозберігаючі відбулася у спортивній залі, медпункті, їдальні, стоматологічному кабінеті та у вбиральнях. Якість проведених робіт перевіряв депутат міської ради Андрій Матковський.

Андрій Матковський депутат міської ради
" До державного фінансування депутатами міської ради цього року було виділено майже 150 млн грн. Ми не можемо залишити наших дітей в холодних школах, які не ремонтувалися по 30-50 років. Ми не можемо допускати, що за рахунок батьків проводилися ці капітальні ремонти. Зараз діти відпочивають і я з впевненістю можу сказати, що коли діти і батьки прийдуть 1 вересня до шкіл, вони будуть здивовані. "

Програма, ініційована Андрієм Матковським по заміні вікон у дитячих садках та школах міста, стартувала 3 роки тому. Роботи виконувались поступово, починаючи з учбових класів, завершуючи коридорами.

Наталія Кіріченко в.о. директора ЗОШ №28
" До цього за кошти батьків поетапно, наприклад, одне вікно в рік батьки якийсь клас спромігся, але це було дуже накладно для класів. Тому ця міська програма, яка почала діяти, звичайно, велика підмога і для батьків, і для роботи вчителя. "

Протягом 2016-17 років тут замінили вікна у всіх учбових класах. За якістю виконання робіт пильно стежили адміністрація навчального закладу, батьки учнів та, звичайно, депутати. За словами Андрія Матковського - результати контролю показали, що деякі підрядники несумлінно ставилися до проведення ремонтів, тому були усунені від робіт.

Андрій Матковський депутат міської ради
" Ті, які не якісно робили вже пішли і більше не працюють. Зараз дуже приємно чути, що ті підрядники, які працюють дійсно вже злагоджені, і вікна швидко встановлюють і вікна якісні - це можна проконтролювати. Деякі вікна, у тому числі в цій школі, тому що ми поетапно робимо, вже пережили зиму і якість дуже гарна, дітям не холодно. "

Цим округом опікується депутатка Шевченківської райради Ольга Медвінська з команди Андрія Матковського. Вона постійно спілкується з адміністрацією школи, тому знає про потреби закладу і намагається сприяти їх задоволенню.

Ольга Медвінська депутат Шевченківської районної у м.Полтаві ради

"Залишилися вікна в коридорах. Головне, що діти навчатимуться у світлих класах, теплих класах.
 Треба штори замінити, штори зовсім не ті, що хотілося б у цій школі. Ну це поставимо в плани. "

Нагадаємо за програмою Андрія Матковського повністю вікна замінені у всіх дитячих садках міста, частково - у всіх школах. Роботи активно продовжуються.