Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
Розпочалося асфальтування прибудинкової території за адресою Петра Юрченка,30.
103

Розпочалося асфальтування прибудинкової території за адресою Петра Юрченка,30.

На візити депутата міської ради Андрія Матковського в авіамістечку завжди чекають з нетерпінням. От і цього разу поспілкуватися з обранцем зібралися мешканці одразу з чотирьох будинків.

Лідія Дмитрівна мешкає в авіамістечку
"Кожний місяць. Я і там на зборах була, і там. Ходе він, спілкується, молодець. Він багато робить. "

Цього разу Андрій Матковський разом із депутаткою зі своєї команди Майєю Матвеєвою приїхав за адресою Петра Юрченка,30. На меті - зустріч з полтавцями та підрядниками. Довкола цього та ще трьох прилеглих житлових будинків почали укладати нове асфальтне покриття. Контроль за якістю виконання робіт в команді Андрія Матковського - прямий обов»язок кожного депутата свого округу.

Андрій Матковський депутат міської ради
" Разом з мешканцями, дуже дякую полтавцям, ми маємо контролювати якість виконання цих робіт. Доріжки мають у дворах проектуватися не так, як хтось там собі придумав у кабінеті, а так як ходять люди, як вимагають цього люди. От люди просять тут паркін, отже має бути паркінг, щоб люди потім на газонах не паркувалися і не вирішували інші питання і проблеми. "

На реконструкцію доріг та між дворових проїздів у авіамістечку чекали дуже давно - стверджує жителька цієї місцевості, вона ж депутатка округу Майя Матвеєва. Говорить - тротуари тут настільки всіяні ямами, що пересуватися ними тяжко та навіть небезпечно, оскільки мешкають в авіамістечку переважно пенсіонери.

Майя Матвеєва депутатка міської ради
"Раньше военный городок относился к Министерству обороны. На протяжении многох лет не было здесь никаких ремонтов, ни жилого фонда, ни подъездных путей, ни тротуаров. Сейчас все жители городка очень рады, что делают такие ремонтные. "

Світлана Калуга голова ОСББ будинку по вул. Гетьмана, 3
"Не то, что ждали - мечтали день и ночь. Только собрание, постоянно первый вопрос: «Когда будет дорога?», потому что ни с коляской не проехать, такие лужи при дождливой погоде, что не можем даже пройти. "

Цьогоріч в авіамістечку ремонтні роботи не обмежаться асфальтуванням дворів - ділиться планами на майбутнє Андрій Матковський. Каже - до ладу приведуть і житлові будинки, і центральні проїжджі частини.

Андрій Матковський депутат міської ради

"Я хочу, щоб у цьому році і ми таку мету ставимо, щоб ми не впізнали авіа містечко, бо люди чекають на це уже 2-й рік. Більш того, ставимо завдання чиновникам міськвиконкому терміново закінчувати роботи на вулиці Харчовиків для того, щоб знову запустити автобус за програмою «Місто без околиць». "

Ольга Куляєва жителька будинку по вул. П.Юрченка, 30
" Жители 3-го подъезда Юрченка, 30 очень благодарны Андрею Всеволодовичу за то, что впервые нас не только слушают, но и слышат. "

Загалом цьогоріч, на ремонт і реконструкцію доріг, житлового фонду та прибудинкових територій і Полтаві з міського бюджету виділено понад 300 млн грн.