Програма «Життя міста»

У розділі: 13908 відео | АрхівRSS
У Полтаві відбулося закриття проекту «Ленгвіч скул».
170

У Полтаві відбулося закриття проекту «Ленгвіч скул».

130 полтавців тепер володіють одразу чотирма мовами - англійською, турецькою, китайською та арабською. Їх викладали дванадцять волонтерів-стажерів з Індії, Індонезії, Туреччини, Єгипту та Китаю. Протягом шести тижнів у Полтаві діяла мовна школа «Ленгвіч скул» . Організатор проекту Ольга Євтушенко зізнається, що досі вона вважала себе непоганим знавцем англійської мови, але спілкування з іноземними партнерами допомогло їй глибше пізнати тонкощі розмовних висловлювань.

ОЛЬГА ЄВТУШЕНКО, організатор мовної школи
"Звісно, використовували презентацію…, відео, щоб показати , розказати про свою країну, тому що крім акценту на вивчення мови ще стояв акцент на обмін культурою.Коли наші учасники могли ділитися інформацією про культуру України, а стажери..щоб якось завізуалізувати те, що вони говорять."

Двадцятитрирічний волонтер Акшай Кумар працює інженером в Індії, але коли почув про проект від міжнародної молодіжної організації «Айсек», то одразу вирішив взяти в ньому участь. Йому дуже сподобалось навчати англійської мови полтавців, які прагнуть удосконалити свої знання іноземної.

АКШАЙ КУМАР, волонтер з Індії
" Я вирішив стати волонтером, тому , що це прекрасна можливість для мене, для нашого покоління дуже цікаво подорожувати світом, можливо випробовувати себе та покращувати якісь навички, здобувати новий досвід."

Полтавці Тетяні Онипко навчання в мовній школі принесло незабутні враження. Вона навіть не мріяла, що в рідному місті випаде чудова нагода саме розмовного спілкування улюбленою англійською.
ТЕТЯНА ОНИПКО, учасниця проекту
" Це люди з інших країн, вони взагалі думають по-різному і взагалі інше бачення світу.Це досить цікаво приймати участь в цій програмі, ти дізнаєшся багато нового…відкрила дещо нове для себе."

Нині організатори школи «Ленгвіч скул» планують відкрити в Полтаві представництво міжнародної молодіжної організації «Айсек», яке безпосередньо займатиметься організацією подібних проектів на території області.