Програма «Життя міста»

У розділі: 10139 відео | АрхівRSS
Міський голова  провів прес-конференцію
146

Міський голова провів прес-конференцію

У міській раді голови фракцій та міський голова зібралися на погоджувальну раду, по завершенню якої мер міста дав пресконференцію. передусім торкнувся резонансного питання відкликання шістьох депутатів ради. На думку Олександра Мамая територіальна виборча комісія працює з порушеннями та під тиском партійних лідерів політичних сил.Мер зауважив що процедура відкликання вже екс- депутата міської ради Дениса Поліщука також була проведена з порушеннями.
З цього приводу мер підготував листи до Головного управління Нацполіції в Полтавській області, Центральну виборчу комісію, прокуратуру області із заявою про злочин.

ОЛЕКСАНДР МАМАЙ, Полтавський міський голова
"Слідче управління порушило кримінальну справу за фактом неправильного рішення комісії по депутату Поліщуку.І члени комісії отримали повістки.І користуючись нагодою, я хочу закликати членів комісії не приймати участь у цьому шабаші,тому що повістки отримують члени комісії, а не їхні партійні боси, які отримують певні вказівки."

Щодо проведення чергової сесії , запланованої на 20 липня - Олександр Мамай зауважив , що на погоджувальній раді деякі фракції вже заявили про свою неучасть у засіданні. Мер нагадав, якщо сесія не відбудеться і це матиме хронічний характер то через три місяці він зможе розпустити раду.
Фракції, які не зявляться у сесйну залу - Самопомічі,СДП,Рідне місто та БПП Солідарність. Лідер останньої Андрій Матковський пояснює такий крок фракції - небажанням приймати рішення, не вивчивши їх досконало. Він підкреслює - до сесії дуже мало часу а документів на руках у депутатів ще не має, тому обранці - представники опозиційних фракцій пропонували меру змістити дату засідання на пізніше. Міський голова не прислухався.

АНДРІЙ МАТКОВСЬКИЙ, лідер БПП «Солідарність у Полтавській міській раді
" Наша фракція - ми входимо в більшість хочу заявити, ми не є опозиція, але ми підтримали представників опозиції з цією пропозицією. Ми думаємо, що це дуже демократично і на мою думку, якраз демократія, а не диктатура, коли більшість чує меншість.І ми теж погодились з цією пропозицією, що краще сесію провести за два тижні чи може за місяць "

Щодо роботи твк по відкликанню депутатів Андрій Матковський впевнений - нині обранці висуванці політичних партій стали заручниками закону.
АНДРІЙ МАТКОВСЬКИЙ, лідер БПП «Солідарність у Полтавській міській раді
"вперше депутати обрані за новим законом , добре чи погано , погано, я за мажоритарників, але сьогодні є закон, і міський голова не має права втручатися, це справа вибрців, депутатів і партій яких вони представляють.2

Якби не розвивався подальший сценарій в міській раді -Матковський впевнений - інтереси життєдіяльності міста будуть вищими за будьякі амбіції окремих депутатів та згуртують корпус навколо їх вирішення.