Програма «Життя міста»

У розділі: 13815 відео | АрхівRSS
ПриватБанк та SpartakGym стали партнерами
178

ПриватБанк та SpartakGym стали партнерами

Платити за абонемент у SpartakGym можна частинами. Нещодавно ПриватБанк та фітнес-клуб стали партнерами. Тепер, щоб займатись спортом, не потрібно довго збирати гроші та відкладати похід до фітнес-клубу до слушного моменту. Можна придбати річний абонемент для себе, або навіть для всієї сім`ї, не заплативши всю суму відразу. Достатньо лише мати кредитну картку ПриватБанку, - запевняють його працівники.

Віталій Колісник, керівник напрямку «Оплата частинами» Полтавського ГРУ ПриватБанку
 «Уважаемые клиенты ПриватБанка, у Вас появилась уникальная возможность заняться фитнесом прямо сейчас. На сегодняшний день ПриватБанк и SpartakGym стали партнерами по сервису «Оплата Частями». Вы можете купить абонемент, заплатив при этом не полную стоимость, а только ее часть.»

Для того, щоб придбати абонемент з відтермінуванням платежів з мінімальними відсотками потрібна лише кредитна картка ПриватБанку. За сервісом «Оплата частинами» клієнт отримує кредит до 12 місяців. Ніяких прихованих комісій і страховок, - запевняють працівники. Можна так само і достроково погасити заборгованість, без додаткових комісій. Для цього навіть не потрібно ходити у банк. Оплатити можна в терміналах самообслуговування або через Інтернет-банк Приват24. Віталій КолІсник говорить, - у Полтаві є декілька спортивних клубів, у яких уже доступний цей сервіс.

Віталій Колісник, керівник напрямку «Оплата частинами» Полтавського ГРУ ПриватБанку
 «На сегодняшний день в Полтаве работает по сервису оплата частями следующие спортивные клубы. Такие, как Олимп, SpartakGym и Фитленд.»

Окрім цього, розстрочку за допомогою сервісу «Оплата частинами» пропонують більше, ніж 700 торговельних підприємств нашого міста та області. Кожна з точок має спеціальні розпізнавальні наліпки. Вони вказують на можливість сплати товару частинами. Розташовані на касі та вхідній зоні. Дізнатись доступну суму ліміту за сервісом можна, відправивши SMS за номером 10060 з текстом chast на своїй сторінці в Приват24, або у мобільному додатку «Оплата частинами».