Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
Для фахівців ЦНАП  у Полтаві відбувся тренінг під назвою «Управління конфліктами».
152

Для фахівців ЦНАП у Полтаві відбувся тренінг під назвою «Управління конфліктами».

У Полтаві відбувся тренінг для адміністраторів центру надання адмінпослуг під назвою "Управління конфліктами". За словами керівників центру,сучасна децентралізаційна реформа передбачає поліпшення сервісу обслуговування людей. А тому фахівцям потрібно постійно працювати над собою з тим, щоб удосконалювати навички при спілкуванні з людьми, кваліфіковано вирішувати питання і не допускати конфліктів.

МАКСИМ КУРИЛО, заступник начальника відділу ЦНАПу
" Адміністратори проходять дані курси, дані тренінги для того, щоб удосконалитись самим, з»ясувати якісь питання для себе, відчути атмосферу не робочу і в той же час з моментом конфліктології, практики. Тобто задіяні фахівці високого рівня. і таким чином будем надіятись на те, що це підже на користь нам і центру надання адмініпослуг, в першу чергу для адміністраторів"

На думку учасниці тренінгу Тетяни Різник, праця адміністратора відповідальна і нелегка, потребує неабияких навичок у спілкуванні з людьми, які звертаються до центру . У її практиці теж трапляються конфліктні ситуації, а тому даний тренінг під назвою «Управління конфліктами» вона вважає дуже корисним для своєї діяльності.

ТЕТЯНА РІЗНИК, головний спеціаліст ЦНАПу
" Взагалі, як на мене, дуже цікаві тренінги тим, що вони надають в подальшому житті, тобто їх можна застосовувати якісь методи, якісь форми, які ми сьогодні почули, про які дізналися, я думаю, що їх можна застосовувати в нашому житті, в нашій роботі перш за все. Тому що конфлікти виникають кожного дня."

Як зазначила тренер Оксана Делія, подібні тренінги, такі, як управління конфліктами,стресостійкістю, іншими ситуаціями, проектами, опитування - це комплексна програма, яка дозволить покращити якість адміністративних послуг, сприятиме опануванню працівниками новими теоретичними знаннями, поглибленню навичок.

ОКСАНА ДЕЛІЯ, тренер
" Цей тренінг якраз розрахований на працівників ЦНАП, які дуже багато працюють з людьми, мають великі черги, мають великий спектр управлінських послуг, вони працюють в соціальному середовищі. Тому основна ідея тренінгу - якраз таки структурувати думку, що конфлікт є невід»ємною соціальною практикою і цього неможливо позбутися. Конфліктом потрібно управляти."

За словами керівників центру, щосереди в колективі проводять ще внутрішні навчання, на яких до відома адміністраторів доводиться зміст нових законодавчих, нормативних документів, підзаконних актів, постанов Кабінету Міністрів тощо, які необхідно знати при вирішенні питань громадян.