Програма «Життя міста»

У розділі: 13908 відео | АрхівRSS
На базі Тренінгового центру поліції пройшли навчання спецпризначенців батальйону «Полтава».
241

На базі Тренінгового центру поліції пройшли навчання спецпризначенців батальйону «Полтава».

Фахівці-вибухотехніки та інструктори з особистої безпеки тренінгового центру провели планові додаткові навчання з особовим складом батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава».

" Когда вы стреляете, у вас идет толчек в плече и оружие уходит вправо вверх. "

Олександр Павлюк, інструктор з особистої безпеки тренінгового центру поліції Полтавщини
"Для працівників поліції спецпідрозділу «Полтава» на полігоні відпрацьовувалися вправи з практичної стрільби автоматичної зброї системи Калашникова та снайперської гвинтівки системи Мосіна "

"Замена магазина! Движение! Огонь! "

Вишкіл бійців проводиться на постійній основі для підтримання та перевірки здатності правоохоронців діяти швидко і правильно в екстремальних ситуаціях - зауважує керівник навчаннями, заступник командира батальйону Юрій Кухта.

Юрій Кухта, заступник начальника батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава»
" Проводяться заняття з вогневої підготовки, тактики дій, а також навчально-тренувальні стрільби з метою злагоджених дій в зоні проведення операції об»єднаних сил, ротація якої відбудеться найближчим часом. "

Відпрацювавши курс стрільби на полігоні , поліцейські продовжили навчання на базі Тренінгового центру поліції. Тут з ними попрацювали інструктори
з особистої безпеки, фахівці вибухотехнічної служби та поліцейські-кінологи. Як пояснив Олександр Павлюк, інструктор з особистої безпеки тренінгового центру поліції - такі навчання є необхідними, адже від злагодженості дій кожного окремого бійця залежить ефективність виконання поставлених завдань усього батальйону.