Програма «Життя міста»

У розділі: 13815 відео | АрхівRSS
Полтавці вважають ігрові зони у місті взагалі небезпечними для своїх дітей.
171

Полтавці вважають ігрові зони у місті взагалі небезпечними для своїх дітей.

Чи безпечні дитячі майданчики у Полтаві? Більшість полтавців відповідають - ні. На цю тему дискутували батьки, депутати та комунальники під час публічної консультації, яку ініціювали представники громадської організації «Центр UA».

Наталія Норіцина, представниця ГО «Центр UA»
" Стан дитячих майданчиків у Полтаві призводить до травматизму дітей. За минулий рік, зокрема, 80 дітей травмувалися на дитячих майданчиках. Це офіційні дані, які з дитячої міської клінічної лікарні. "

Експерти констатують - основні причини травм на гойдалках через недотримання державних стандартів під час їх спорудження. А ще - додають батьки - обурює відсутність догляду за ігровими зонами.

Анна Ганжа, представниця ініціативної групи «Батьки за місто для дітей»

" Інспекція дитячих майданчиків показала, що абсолютно безпечних, майданчиків, які б відповідали нормам державним у нас в місті немає. "

Загалом у Полтаві встановлено близько 500 дитячих майданчиків. Майже половина з них не знаходяться на балансі міста. Цей факт підтверджує і заступник комунального підприємства ЖЕО №2 Михайло Лукін. Додає - знає і про те, у якому стані перебувають дитячі зони відпочинку, втім замість лагодити їх чи приймати на баланс, пропонує демонтувати застарілі елементи, які несуть загрозу малечі. Такими називає гойдалки та гірки вище 40 см, а залишити пропонує безпечні пісочниці та лавки.

Михайло Лукін заступник КП ЖЕО №2
" Мы направили письмо на управление ЖКГ, чтобы нам дали добро на ликвидацию элементов, которые несут угрозу. Нам дали добро. Дальше - мы выходим на место, чтобы эти площадки ликвидировать и что вы думаете? Мы сталкиваемся со стеной родителей, которые говорять - Мы вам не дадим сносить. "

До конструктивну щодо вирішення аварійної ситуації з майданчиками в Полтаві сторонам не вдалося дійти і цього разу також.