Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
Триває подача проектів до міської цільової програми "Бюджет участі"
87

Триває подача проектів до міської цільової програми "Бюджет участі"

Термін подачі проектів до міської цільової програми «Бюджет участі» добігає кінця. Проте, координатори планують його продовжити ще на тиждень. Вони зустрілись з полтавцями у Шевченківській райраді. Зустрічі, подібні до цієї вже відбулися в інших районах міста. Їхня головна мета - інфомувати містян про проект, закликати брати участю в конкурсі ідей і і спільними зусиллями зробити наше місто краще.

Оксана Деркач, секретар міської ради
 «Третій рік поспіль зустріч із депутатами, представниками громадськості Шевченківського району. Полтавці мають можливість допомогти владі робити в місті те, що якраз потрібно людям. От якраз ідея в тому й полягає сьогоднішньої зустрічі, щоб донести цю інформацію людям.»

Заявки приймають у комунальній організації «Інститут розвитку міста». Там переможці тогорічних проектів поділились своїм досвідом з новачками. Порадили якими способами потрібно популяризувати свою ідею. Тобто, зробити так, щоб за неї голосували. Лариса Карпова 2016 та 2017-го виборола право на реалізацію 2-х своїх проектів.

Лариса Карпова, переможниця 2-х проектів «Бюджет участі»
«На сьогоднішній день маємо уже 1 реалізований проект. Це дитячий майданчик. І незабаром почнеться будуватися футбольне поле для молоді. Це проект який ми подавали в 16 році. Приходилося майже кожному пояснювати як саме ми маємо проголосувати. Люди дуже боялися онлайн-голосування, тому що для них це було щось неймовірне.»

А от Микола Семеняга пропонував зробити спортивний майданчик. Говорить, - він розрахований на всіх. Там будуть тренажери для дітей, дорослих і навіть пенсіонерів.

Микола Семеняга, переможець проекту «Бюджет участі»
«Мы подавали 1 проект в прошлом году по улице Гожулянская 26 - это спортивный майданчик. Еще не построили, сейчас делается проектная документация, надеемся, что в скором времени будет сделан.»

У рамках ще одного уже реалізованого проекту створили веломайстерню на театральній площі. Любителі покататись, можуть під`їхати туди, аби відремонтувати цеп, руль чи інші деталі на велосипеді. Оксана Деркач наголошує, - така можливість є далеко не в кожному місті України.

Оксана Деркач, секретар міської ради
«В цьому році закладена була сума 110 тисяч і встановлені 37 велопарковок біля різних установ комунальних структур, а також одна поки що велоСТО. Але, це знову ж таки цікаво для людей, які користуються велосипедом.»

Загальна сума на реалізацію всіх проектів-переможців цього року становить 11 млн. грн.