Програма «Життя міста»

У розділі: 13918 відео | АрхівRSS
У дитячому садочку №6 тривають ремонтні роботи
557

У дитячому садочку №6 тривають ремонтні роботи

Дитячий садок №6 «Чебурашка», який знаходиться у подільському районі, відвідує 420 дітей. Наступного року, планується, що сюди зможе ходити ще на 70 малюків більше. Дошкільний навчальний заклад добудують. На місці, де раніше знаходилися павільйони з»явиться нова двоповерхова будівля, яка сполучатиметься з уже існуючою. Це пілотний проект у Полтаві - розповідає депутат міської ради Андрій Матковський.

Андрій Матковський депутат міської ради

"Слаба Богу лелека літає над нашим місто і дітей стає у нашому місті більше, але, нажаль, і сьогодні це не секрет, що є черги у всіх дитячих садках. Я думаю такі проекти ми будемо продовжувати і в інших мікрорайонах нашого міста. По-перше, наші дитячі садки і існуючі школи мають дуже великі території, які можна використовувати, а по-друге це набагато дешевше, ніж нове будівництво.

У збудованому приміщенні розмістяться 2 додаткові групи для дітей та велика спортивна зала. Останньої в «Чебурашці» не було взагалі. Фізкультурні заняття з малечею проводили на вулиці або у музичній залі.

Світлана Шестопал в.о. завідувачки ДНЗ №6 «Чебурашка»

"Здоров»я це найголовніше для наших дітей. Те, що ми зможемо проводити у спортивному залі заняття, фізкультурні розваги, свята - це якраз буде дуже добре для здоров»я наших дітей."

Нині вже облаштований будівельний майданчик та передбачене фінансування з міського бюджету - 19 млн гривень. Днями розпочнеться будівництво, а паралельно проводиться і тепломодернізація закладу.

Володимир Годня начальник управління капітального будівництва МВК

"Ефективне втеплення як стін, так і цоколю. Буде облаштований тепловий вузол, щоб тепла було достатньо і на добудову, і на основну споруду."

В намірах будівельників - до кінця року звести цегляну коробку, а у зимовий час виконати внутрішні роботи. Також передбачений і благоустрій території, вона буде перепланована і на ній з»являться нові павільйони.