Програма «Життя міста»

У розділі: 13960 відео | АрхівRSS
У Полтаві перевіряли перевізників, які обслуговують пасажирів на міжміських маршрутах
128

У Полтаві перевіряли перевізників, які обслуговують пасажирів на міжміських маршрутах

Протягом двох днів у Полтаві перевіряли перевізників, які обслуговують пасажирів на міжміських маршрутах. Огляд проводили працівники управлінь патрульної поліції, Укртрансбезпеки та інфраструктури облдержадміністрації.

Тарас Полтавець інспектор УПП в Полтавській області

"В першу чергу документи водія перевірятимуться, також буде перевірятися комплектація автобуса: аптечки, вогнегасники…а також візуальний огляд усіх автобусів, які будуть подаватися."

Одним із перших перевіряють автобус МАЗ, який курсує маршрутом «Гадяч-Полтава». Документи, комплектація, аптечка - все в порядку відзначає комісія, а от заднє скло розбите й тримається на плівці. Власник автобусу пояснює - потрапив камінець і пішла тріщина. Перевізнику дали час до наступного дня (поки триває перевірка), виправити становище і прийти на повторний огляд.

Ілля Желєв перевізник

"Заказане скло, просто терміни. Отримаємо - змінимо."

Перевізник слова дотримався - в управлінні інфраструктури облдержадміністрації нам надали фотодокази.
Відтак Ілля Желєв буде допущений до конкурсу на перевезення пасажирів, який відбудеться 14 серпня.

Сергій Марчишинець в.о. начальника управління інфраструктури ОДА

"Формат принципово змінений в системі об»єктів конкурсу, тому що згідно з постановою 1081, до якої було внесено зміни навесні цього року, ОДА проводяться конкурси тільки на міжміські маршрути. Ті маршрути, протяжність яких понад 50 км, делеговано проводити як районам там, зокрема новоствореним ОТГ."

Усього за два дні обстежили 15 транспортних засобів, з них на конкурс не допустили 2-є. В обох було розбите лобове скло, яке у дводенний термін не замінили.