Програма «Життя міста»

У розділі: 13959 відео | АрхівRSS
Персональна виставка Віктора Курила відкрилась у художньому салоні
288

Персональна виставка Віктора Курила відкрилась у художньому салоні

Персональна виставка Віктора Курила відкрилась у художньому салоні. Вона присвячена 75-річчю автора. Тут акварель та графіка. Тематика різноманітна. На деяких роботах - архітектура Львову. Це місто, де проживає митець.

Віктор Курило, художник
 «Квіти переважно от я полюбляю дуже. А це архітектура Львова, це вона започаткована мною скажем на такому бачите фоні бруківки. Через то, що у Львові дуже то шанують, то традиція.»

Картини написані у різний період життя художника. Деякі виконані 40 років тому. Відвідувачка виставки Леся розповідає, - це вабить погляд. Адже, роботи дуже різні.

Леся, відвідувачка
«Виставка доволі цікава, вгазалі не часто тут трапляються саме художники не з Полтавщини. Виставка ретроспективна, тобто все життя охоплено художника і можем побачити такий цілий пласт.»

Надія особисто знайома з художником. Розповідає, - картини Віктора Курила є у її домашній колекції. Приїхала до Полтави з Кременчука, аби відвідати виставку.

Надія, відвідувачка
«Він довільно спокійний чоловік. Больше всього я люблю пейзажі. Цвіти і пейзажі.»

Сам автор родом з Полтавщини. Одну з робіт він створював протягом 3-х років. Це успенська вежа на тлі бруківки. Віктор Курило подарував її художньому салону.