Програма «Життя міста»

У розділі: 13959 відео | АрхівRSS
Хід підготовки газових господарств Полтавщини до осінньо-зимового сезону
153

Хід підготовки газових господарств Полтавщини до осінньо-зимового сезону

Хід підготовки газових господарств Полтавщини до осінньо-зимового сезону розглянули на обласній координаційній раді облдержадміністрації за участю владних структур та відповідальних служб. Як зазначили газовики, уже на початок серпня проведено комплексне приладове обстеження підземних газопроводів, а також технічне обслуговування обладнання та ремонт електроосвітлення на газорозподільних пунктах. Крім того, контролюється робота об»єктів газопостачання, а в опалювальний період передбачається збільшити кількість періодичних обходів слюсарями підприємств.

БОЛЕСЛАВ ГРАБОВСЬКИЙ, головний інженер ПрАТ «Кременчукгаз»
"Технічно готовність підприємств ми готові, готуємся до зими, всі заходя, які необхідні для того, щоб газ безпечно і безаварійно доходив до споживачів, ми виконуємо.І можна сказати, що зимою всі споживачі будуть з газом."

В ході наради газовики особливу увагу звернули на несвоєчасні розрахунки споживачів за використаний газ.

БОЛЕСЛАВ ГРАБОВСЬКИЙ, головний інженер ПрАТ «Кременчукгаз»
"Для того, щоб газ був у споживачів, ми повинні його теж купити. Щоб ми його купили, повинні бути стовідсоткові розрахунки споживачів з нами, а ми з НАКом «Нафтогаз України», який подає нам газ."

На засіданні координаційної ради фахівці обговорили і проблемні питання, які необхідно вирішити для забезпечення безаварійного газопостачання споживачів. Одне з них - це відмова власників житла від підписання договорів на експлуатацію складових газорозподільної системи багатоквартирних будинків. Як наслідок, 70 відсотків розподільчих газових мереж житлових багатоповерхівок у Полтаві знаходяться в аварійному стані.

ЕДУАРД РЕВА, начальник управління житлово-комунального господарства
"На сьогодні ми домовились, що незважаючи на цю суперечливість, ми звернулися до облгазів не відключати з цього приводу і узагальнити всі пропозиції для того, щоби все-таки питання обслуговування внутрішньо будинкових розглянули можливість включення їх до тарифів, щоб людей це не касалося."

В газових господарствах області розробили також План розвитку газорозподільної системи на наступні 10 років. Перший розділ - це Інвестиційна програма , якою передбачені заходи з відновлення державного майна. Однак цей документ досі не затверджений в Києві, а тому керівники обласної влади мають намір повторно звернутися до Національної комісії,що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щоб газорозподільча система взимку працювала нормально.