Програма «Життя міста»

У розділі: 13925 відео | АрхівRSS
За сприяння Диканського бюро правової допомоги жителю міста зменшили борг за централізоване опалення.
194

За сприяння Диканського бюро правової допомоги жителю міста зменшили борг за централізоване опалення.

Зменшення розміру плати за централізоване опалення в 15 разів домігся житель Диканьки. Олексій Яресько за один сезон заборгував понад 27 тисяч гривень. Міський комбінат комунальних підприємств подав позов до суду. У свою чергу, громадянин звернувся до бюро безоплатної правової допомоги. Попросив перевірити чи правильні розрахунки.

Олександр Олійник, начальник відділу «Диканське бюро правової допомоги» Другого полтавського МЦ
 «Підприємство дійсно порушило його права. Зокрема, не дотрималося встановленого законодавством формули нарахування, нарахування здійснювалися за непередбаченим законодавством тарифом. А також було невірно враховано пільги.»
«Було близько 10 судових засідань. І нам вдалося відстояти позицію клієнта.»

Олексій Яресько інвалід чорнобилець. Враховуючи пільги, за опалювальний сезон заплатити не зміг. Після того, як він виграв суд, сума боргу зменшилась до 1800 грн.

Олексій Яресько, житель Диканьки
 «У місяць 12,5 тисяч - не підйомна плата за 68 квадратних метрів. Звичайно, я дуже задоволений роботою як би у процентному відношення на 200%, а може на 250.»

Диканське бюро входить до складу Полтавського центру надання безоплатної вторинної правової допомоги. Загалом, цього року адвокатам видано 170 доручень, а юристам 190. Їх послуги оплачує держава.

Людмила Бубир, директор Другого полтавського ПЦ БВПД
 «До складу нашого центру входить 4 бюро правової допомоги: Гадяцьке, Диканське, Зіньківське та Машівське, які розпочали свою діяльність 1 вересня 2016 року. З моменту відкриття місцевого центру понад 14 тисяч громадян скористалися нашими послугами.»

За словами працівників центру, понад 95% судових справ, за участю їх юристів, виграють клієнти.