Програма «Життя міста»

У розділі: 13915 відео | АрхівRSS
Семінар щодо реформи у сфері енергоефективності відбувся у полтавській облдержадміністрації
114

Семінар щодо реформи у сфері енергоефективності відбувся у полтавській облдержадміністрації

Платити за споживання теплової енергії втричі менше - ціль реформування енергоефективності. У полтавській облдержадміністрації відбувся інформаційний семінар. Обговорювали нові можливості для розвитку громад.

Інна Іщенко, директорка Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА
«І утеплення і це термомодернізація і встановлення нового обладнання сучасного. Тобто, таким чином ми намагаємося якомога більше впроваджувати тих заходів, які дозволять економити і фінансові ресурси і впроваджувати енергоефективні технології.»

Валентина Гуч, представниця Міністерства регіонального розвитку, говорить, - окрім «теплих кредитів» невдовзі діятиме фонд енергоефективності. Він повинен захопити всі будівлі країни. Перший крок - робота з ОСББ. Вона триватиме 2 роки. Далі планують долучити одноповерхівки.

Валентина Гуч, експерт з енергоефективності Офісу підтримки реформ при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України
 «Наши здания потребляют в 3 раза больше энергии, нежели модернизированная или новая постройка Германии и других европейских стран. Сейчас перед нами стоит задание, чтобы мы их модернизировали.»

Також на семінарі розповіли, - Миргород став прикладом, який на своєму досвіді показуватиме як впроваджувати енергоефективні заходи. Крім цього, в області є ще декілька активних міст. Там уже реалізовують відповідні проекти.

Олег Пругло, заступник голови Полтавської ОДА
«Не відстає і Горішні Плавні від впровадження відповідних заходів, Лубни, скажем так теж у нас попереду, Кременчук. На жаль, в Полтаві не так впроваджуються всі ці інституції.»


Всього на Полтавщині 33 проекти міжнародної технічної допомоги. З них 12 спрямовані саме на енергоефективність.