Програма «Життя міста»

У розділі: 13868 відео | АрхівRSS
У чотирьох квартирах будинку по вулиці Кучеренка,9 у Полтаві уже четвертий тиждень немає газу
356

У чотирьох квартирах будинку по вулиці Кучеренка,9 у Полтаві уже четвертий тиждень немає газу

З 25 липня мешканці чотирьох квартир будинку по вулиці Кучеренка,9 у Полтаві не мають газу.Заручниками критичної ситуації стали пенсіонери, інваліди та багатодітна сім»я.В двадцятій квартирі - троє малолітніх дітей, які хто-зна як би виживали, якби не допомога батька і дідуся.

МИКОЛА ГОРБАСЬ, батько
" Сколько времени нету газа. Мне приходится все готовить и сюда возить кушать."

Мешканка 14-ї квартири Антоніна Гергель забрала до себе стареньку маму з-під обстрілів на Донбасі. Але й тут немічній бабусі не солодко живеться.

КАТЕРИНА ВАСИЛВНА, 86 років
" Як ви живете оці всі дні без газу? Дуже погано. Мені треба підогріти, що-небуть поїсти, а я не можу. І вобще мені плохо дуже.Без газу вобще плохо.Мені 86 год, а я не можу собі супику нагріть."

25 липня мешканці другого корпусу відчули у пі»їзді характерний запах і одразу зателефонували в аварійну службу «Полтавагазу».

ГАЛИНА ТУКМАКОВА, мешканка будинку по вул. Кучеренка,9
"Они проверили анализаторами и подтекал вентиль на лестничной площадке. Вентиль они отремонтировали, опломбировали бумажной пломбой и сказали, после 19.00 звоните на аварийную 104, мы приедем вам включим."

Однак до сьогодні газ так і не включили.

ГАЛИНА ТУКМАКОВА, мешканка будинку по вул..Кучеренка,9
" О причине я могу только догадываться.100 процентов я причины не знаю.Но знаю, что Полтавагаз судится с Жеком и на этой почве вероятно мы попали под раздачу в качестве заложников."

Коли ми зателефонували в ЖЕО-2, начальник відділу зі звернень громадян Олена Полуницька зазначила, що в тарифах комунального підприємства немає такої послуги, як обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж, а тому- дослівно цитую- «вся проблема в «Полтавагазі».
Ми зробили письмовий запит на ім»я голови правління ПАТ «Полтавагаз» Ростислава Гринчака, відповідь отримали по телефону від прес-служби підприємства:

працівник прес-служби ПАТ «Полтавагаз»
ТЕЛЕФОНОМ 88841
" Мені сказав головний інженер В принципі вони сказали, ніякого коментаря не давати, потому що там нічого говорити, там був витік газа, його отключили і все, а тепер ця організація ОСББ чи що там вони должни найнять Полтавагаз чи не обов»язково Полтавагаз , щоб відновити газопостачання і всього на всього."

Так, всього-на-всього чотири тижні люди сидять без газу, а нікому в місті Полтаві немає ніякого діла: ні міській владі, яка контролює діяльність комунального підприємства «ЖЕО-2», ні газопостачальникам.

ГАННА ІВАНІВНА, мешканка будинку по вул.. Кучеренка,9
" Закрили той стояк, воно й до нашого дійде.Через те, що може воно аварійне, може там щось нада підремонтувати - це ж не такі вже великі гроші. Ми даже кошти согласні свої дати, скинуться."

Чи доведеться інвалідам та пенсіонерам викладати з власних кишень останні кошти, аби відремонтувати газову мережу в будинку і мати блакитне паливо в квартирі залишається питанням. Як і те - чи буде ремонтуватися власне будинок , який, за словами його мешканців, вже три десятиліття не бачив капітального оновлення, і під загрозою не тільки газова мережа, а й електрична.