Програма «Життя міста»

У розділі: 13915 відео | АрхівRSS
Полтавський аеропорт зустрів перший міжнародний авіарейс
357

Полтавський аеропорт зустрів перший міжнародний авіарейс

17-го серпня о 13:25 Полтава зустріла другий авіарейс після реконструкції свого аеропорту і вперше - міжнародний за час свого існування. Чартерним літаком із Франкфурту прибула футбольна команда «Маріуполь».
Після тривалого очікування й стількох зусиль кожен рейс здається чимось неймовірним. Справді, найвища насолода - зробити те, що на думку інших ви зробити не можете - говорить перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Андрій Пісоцький.


Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА
 «Із Франції команда «Маріуполь» прилетіла, пройшла прикордонників, митників, ми подивились як вони працюють, вони опробували нові свої робочі місця, то ми пишаємся що нарешті наш аеропорт запрацював на повну»

Для забезпечення митного контролю та митного оформлення громадян та товарів у міжнародному пункті пропуску в аеропорту “Полтава” працювала робоча група Полтавської митниці ДФС .

«Митницею буде здійснюватися митний контроль» «В подальшому надіємось, сподіваємось що ці міжнародні рейси будуть в нас на постійній основі»

Невдовзі ж літаки з Європи стануть для нас буденною справою - зазначив виконуючий обов’язки генерального директора аеропорту Володимир Окара.

 «Для цього задіяні всі служби аеропорту та митні та прикордонні служби»

За словами Андрія Пісоцького - Приліт команди ФК «Маріуполь» в аеропорт «Полтава» був успішним, полтавськими митниками та працівниками аеропорту здійснено усі формальності на належному рівні.