Програма «Життя міста»

У розділі: 13915 відео | АрхівRSS
З 19 по 29 серпня у селі Матвіївка діятиме інтеграційний літній табір сімейного типу для сонячних дітей .
449

З 19 по 29 серпня у селі Матвіївка діятиме інтеграційний літній табір сімейного типу для сонячних дітей .

Уже втретє поспіль дитячий оздоровчий центр «Орлятко» гостинно приймає дітей із особливими потребами. Протягом зміни «сонячних» діток та їх батьків чекає насичена розвивальна програм,яка спрямована на фізичний та емоційний розвиток малечі. Цього року у таборі під наглядом батьків зможуть оздоровитися 40 хлопчиків та 40 дівчаток.

Людмила Іващенко (голова благодійної організації «Зернятко»)

«Це вже третій рік поспіль. Ми організовуємо такий проект,де відпочивають дітки з Полтави та полтавської області. Вони не тільки дихають свіжим повітрям,а й розвиваються,займаються і діляться між собою приємним та позитивним.»

«Сама найгловна ціль-створити повноцінні умови для повноцінного життя дітей,всих дітей без обмежень

Під час урочистостей для дітей була представлена розважальна програма. Малеча бавилася мильними бульбашками, охоче наносила собі на обличчя різнокольоровий аквагрим та навіть приміряла на себе роль кондитерів.

Наталія Мартинова (вчитель-дефектолог)

«У нас у таборі будуть проходити різні корекційні заняття. Це і сенсорна інтеграція,заняття із дефектологом і з ар терапевтом,також і музичні заняття. Саме сенсорна інтеграція спрямована на розвиток відчуття власного тіла,орієнтації в просторі,дітки вчитимуться розуміти краще,де ліво,а де право. Засвоять також будову власного тіла,де в них знаходяться ручки,ніжки,тому що їм це все складно зрозуміти.»

Серед дітей користується популярністю іпотерапія. Малеча має шалений інтерес до катання на конях- ділиться мама вихованця табору пані Інна.

Інна та Рома Фурс (відпочиваючі табору)

«Ми відпочиваємо у цьому таборі уже 2 роки. Нам дуже подобається. Для нас це дуже важливо,тому що тут дитина більш соціалізірується,він начинає общаться.
-Що ти любиш? Іпотерапію?
-Іпотерапію!»

«Прийняття було дуже важке,це як кажуть,грім серед ясного неба. Дуже важко було,плакала.все. Дитина не розмовляла,не спілкувалася. А потім я прийняла і поняла,що треба любити свою дитину,така яка вона є.»

Організатори наголосили-Батьки - це перші вчителі будь-якої дитини. Їх роль дуже важлива, особливо в такій ситуації. Найголовніше, щоб вони змогли повірити в те, що їх дитина може багато чому навчитися і повернутися до повноцінного життя.