Програма «Життя міста»

У розділі: 13877 відео | АрхівRSS
Аеропорт «Полтава» підтвердив статус міжнародного.
251

Аеропорт «Полтава» підтвердив статус міжнародного.

Аеропорт «Полтава» підтвердив статус міжнародного. Днями на відреконструйоване литовище прибув перший за всю історію його існування міжнародний рейс.
Міжнародний пункт пропуску полтавського аеропорту вперше запрацював для маріупольської футбольної команди. Спортсмени прибули чартерним літаком з Франкфурту на гру із полтавським футбольним клубом «Ворскла».

Володимир Окара
в.о. гендиректора ПОКП «Аеропорт-Полтава»
" Відбувся другий рейс..
....прибула команда Маріуполь. "

Літак м’яко сів на оновлену злітно-посадкову смугу. Пасажири лишилися задоволеними. Традиційно трансфери від аеропорту спортсменам організували господарі поля ворскляни.

Андрій Пісоцький
перший заступник голови Полтавської ОДА
" Сьогодні я вважаю історична подія...
....вийшли і поїхали до Полтави "

Літак дозаправився у Львові. Загалом посадка й прийом пасажирів відбулися вдало. Працівники аеропорту та служб впоралися із завданням- на гідному рівні зустріли міжнародний рейс. Вперше.
Андрій Пісоцький
перший заступник голови Полтавської ОДА


"Раніше не було міжнародного пункту...
....приймати пасажирів з різних країн. "

Невдовзі літаки з Європи з туристами на борту стануть для нас буденною справою, - говорить Андрій Пісоцький. - Справді, найвища насолода - зробити те, що на думку інших ви зробити не можете.

Андрій Пісоцький
перший заступник голови Полтавської ОДА

" Мені важливо це. Я спілкуюся іноді , коли буваю...
... сьогодні повноцінний аеропорт. "


Посадовець додає, - після тривалого очікування та значних зусиль і витрат кожен рейс здається чимось неймовірним. Далі - вдосконалення роботи , налагодження взаємодії служб тощо. Адже - зауважує Андрій Пісоцький, працювати ще є над чим .Що й будуть робити найближчим часом.