Програма «Життя міста»

У розділі: 10139 відео | АрхівRSS
Представники духовенства, очільники релігійних громад, керівники області , вчені та громадські активісти взяли участь в молитовному сніданку
188

Представники духовенства, очільники релігійних громад, керівники області , вчені та громадські активісти взяли участь в молитовному сніданку

Молитовний сніданок з нагоди 27-ї річниці Незалежності України розпочався піснею «Боже, Україну збережи» у виконанні Наталії Твердохліб. Ця неформальна зустріч об»єднує представників різних політичних сил та конфесій, різних людей, які працюють на благо Полтавщини,- сказав у вітальному слові голова облдержадміністрації Валерій Головко.Тільки у молитві та порозумінні можна знайти істину життя,- наголосив керівник області.

ВАЛЕРІЙ ГОЛОВКО, голова Полтавської ОДА
"Якщо так кожен з нас, просипаючись,зранку буде думати про свою участь у розвитку держави, суспільному розвитку, в цьому буде наша місія, наша незалежність.Тому що таке право дається мабуть всім, але не всі його використовують якісно і в повній мірі."

За словами священика, наші співвітчизники віками боролися за свою свободу і лише нинішнє покоління - наші сучасники у 1991 році вибороли її. Ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави, золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Отець ЮРІЙ КРОЛЕВСЬКИЙ
" Від того, що ми тут робимо, як ми любимо, як ми живемо - від того залежить наше остаточне закінчення подорожі в царстві Божому."

Роки незалежності стали випробуванням для всіх нас - тестуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті - на здоровий глузд,- зазначив на молитовному сніданку актор Василь Голуб. Нині уже ніхто не сумнівається у тому, що український народ в змозі поліпшити життя у своєму домі .

ВАСИЛЬ ГОЛУБ, актор Полтавського обласного музично-драматичного театру імені М.В.Гоголя
" Вже надоїли оці всі мильні опери людям, люди хочуть живого спілкування, з живою душею, з живими очима, живими словами. Я гордий тим, що є в нас вистави, які можна, не соромлячись, показати на будь-якому рівні."

Нині перед Україною, її громадянами складні й великі завдання,- наголошувалось на молитовному сніданку. Але разом можна здолати будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.