Програма «Життя міста»

У розділі: 13874 відео | АрхівRSS
Голова обласної ради Олександр Біленький зустрівся з колегою із Львівщини.
154

Голова обласної ради Олександр Біленький зустрівся з колегою із Львівщини.

До Полтави завітав голова Львівської обласної ради з пропозиціями для подальшої співпраці. Олександр Ганущин мав зустріч з очільником Полтавської обласної ради Олександром Біленьким , в ході якої обговорено спільні проекти, спрямовані на інтеграцію громад та спільне національно-патріотичне виховання.

ОЛЕКСАНДР БІЛЕНЬКИЙ, голова Полтавської обласної ради
" У нас є партнерські відносини із Закарпаттям, Франківськом, Львівщиною Зараз готовий до підписання меморандуму з Луганською та Донецькою. Україна єдина, на своєму прикладі показуємо, як співпраця можлива, коли товаришують між собою голови облрад і коли регіони виходять на прямі партнерські відносини взаємодії і по проектам, і по співробітництву."

Щодо проекту по національно-патріотичному вихованню, голова Львівської облради продемонстрував полтавцям проект реконструкції дитячого табору у селі Сприня, на базі якого в подальшому планують проводити заходи на зразок Джури.

ОЛЕКСАНДР ГАНУЩИН, голова Львівської обласної ради
" В нас дуже серйозний вектор, котрий фактично передбачено нашим прикордонним положенням по співпраці з Європою, але тим не менше ми бачимо великий потенціал розвивати спільні проекти між громадами Полтавщини і Львівщини, сьогодні власне частина спільних проектів буде обговорюватися."

В ході зустрічі зазначалось, що планується розробити спільний проект з розвитку культурної спадщини областей, визначивши єдину тему, наприклад, килимарство та вишивки. А ще голови обласних рад обговорили створення спільного радіо та підписання , у грудні, меморандуму про співпрацю.