Програма «Життя міста»

У розділі: 13908 відео | АрхівRSS
У Полтавській області з робочим візитом перебувала заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Світлана Глущенко
222

У Полтавській області з робочим візитом перебувала заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Світлана Глущенко

21 серпня в Полтавській області з робочим візитом перебувала заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Світлана Глущенко. Вона взяла участь у засіданні круглого столу на тему «Захист права дитини через реалізацію заходів, передбачених законом «Чужих дітей не буває».

Світлана Глущенко, заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби
 «На сьогодні необхідно підсумувати. 6 місяців діє новий закон у сфері захисту дітей, який із 6 лютого цього року почав застосовуватися в тому числі органами державної виконавчої служби»

Працівники головного територіального управління юстиції у Полтавській області говорять - З моменту набрання чинності закону «Чужих дітей не буває» жорсткі механізми відповідальності і широке коло обмежень прав для неплаа»

На сьогоднішній день, зі слів працівників головного територіального управління юстиції у Полтавській області задоволено судами 62 протоколи про вчинення боржником адміністративного правопорушення, за результатами яких виконано в повному обсязі 27 постанов про призначення суспільно-корисних робіт та перераховано на користь дітей понад 51 тис.гривень в рахунку погашення заборгованості по аліментах.

Марина Шевченко, Заступник начальника Крюківського відділу державної виконавчої служби міста Кременчук.
 «Найбільш ефективнішим є запровадження дошки ганьби. Завдяки цій дошці ганьби до державного виконавця в моєму відділі в 5 разів збільшилися візити боржників» «Також встановлення тимчасових обмежень, винесення цих чотирьох відповідних постанов, про обмеження в праві керувати, в праві полювати, в праві виїзду за кордон»«І користуватися зброєю»

Як виявилось найдієвішим механізмом стало - обмеження в праві виїзду за кордон. Особливо ті боржники, які часто виїжджають за межі України найперші зверталися до відділу та сплачували кошти авансово -стверджують виконавці.

Віталій Коноз, Начальник управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції в Полтавській області.
 «Вперше в реаліях Полтавської області відбулася міжрегіональна зустріч за участі представників департаменту державної виконавчої служби»«Обговорили масу питань, були нові ідеї. Які тепер єдине що залишається - це реалізувати, нам є над чим працювати»

Віталій Коноз доповнив - сьогодні був лише перший крок в тому щоб покращити захищеність громадян України, зокрема дітей, бо це наше майбутнєтників аліментів показали свою дієвість. Державними виконавцями Полтавської області стягнуто понад 150 млн. гривень на користь 21 721 дитини. Що в динаміці стягнутих сум з початку старту компанії становить понад 750%-говорять представники міністерства.
Світлана Глущенко, заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби
 «Ми не лише як то кажуть впливаємо на злісних неплатників аліментів, а ще і змушуємо батьків переглядати чвоє ставлення, свою відповідальність до власних дітей і таким чином поширювати в Україні засади відповідального батьківств