Програма «Життя міста»

У розділі: 13870 відео | АрхівRSS
Урочистості з нагоди свята зібрали полтавців біля пам’ятника гетьману Івану Мазепі
209

Урочистості з нагоди свята зібрали полтавців біля пам’ятника гетьману Івану Мазепі

24 серпня вся країна відзначила 27 річницю від дня проголошення її незалежною. Урочистості з нагоди свята зібрали полтавців біля пам’ятника гетьману Івану Мазепі. Тут і високопосадовці, громадські діячі і прості полтавці. Поклали квіти до підніжжя і народний депутат Юрій Бублик з братом.

Юрій Бублик, народний депутат України
«Незалежність - це свобода. А свобода - не те що вам дали, а свобода - це те що у вас неможливо відняти. Цінуйте незалежність, бережіть незалежність, будьте вільними людьми»

За ініціативи братів Бубликів на честь дня Незалежності України при в»їзді та виїзді з міста встановили чотирнадцятиметрові щогли з державними прапорами. О 10 -й ранку український стяг замайорів на кременчуцькому напрямку.Зі слів Юрія Бублика-ця традиція започаткована ще 2014 року. За цей час встановлено чотири щогли з державними прапорами.

Юрій Бублик, народний депутат
«В цьому році ми завершуємо оточувати Полтаву державними прапорами. І хто б не заїздив тепер із кременчуцького напрямку бачиме, що Полтава - це Україна"

До встановлення долучився голова мачухівської ОТГ Валерій Білокінь.

Валерій Білокінь, голова мачухівської ОТГ
«На території нашої громади відбулося встановлення нашого державного прапора , до цього ча00:40

Цього дня замайорів ще один стяг на Зіньківському напрямку, встановив його голова Ковалівської сільської ради Олександр Бублик .

Олександр Бублик, голова Коваліської сільської ради
«На вїзді в місто Полтава зі сторони Диканьки. Встановили флагштоки і встановили прапори.  Заздалегіть були приготовлені гарно щогли, земля вибрана, забетоновано гарно, надійно зроблено. За місяці півтора готувалися до встановлення»

Тепер Полтава налічує 6 державних прапорів і на цьому - доповнює Юрій Бублик зупинятися не збирається.
А навпроти Полтавської ОДА пройшла традиційна патріотична акція «Живий тризуб». Особливість цьогорічного «Живого герба України - це те, що він був кольоровий. У людей, які його створювали, в руках були блакитні та жовті листочки. За словами організаторів - в цій акції взяли участь більше 400 бажаючих.

Доброволець батальйону Азов, учасник акції Андрій Олефіренко говорить -день незалежності для нього другий день народження.

Андрій Олефіренко, доброволець батальйону Азов
«З 14 року для мене ці дні серпневі 20-ті числа - це пам'ять за побратимами, які воювали в Ілловайську, які там залишились. Живий тризуб, мені дуже приємно що він з кожним роком все становиться більш багатолюдним, більш презентабельним. Хай Україну Бог береже»

До патріотичної акції долучився і нардеп Юрій Бублик із родиною.

Юрій Бублик, народний депутат

"Кожного року разом із синами буду брати активну участь і надалі в живому тризубі і вірю в те що з кожним роком людей полтавців буде більше і більше, що на цій площі вони не вміщатимуться, тоді ми будемо шукати більшу площу в Полтаві»

На цьому святкування Дня незалежності не закінчились. Ввечері на полтавців та гостей міста чекав концерт та різноманітні розваги.