Програма «Життя міста»

У розділі: 13868 відео | АрхівRSS
У Полтаві прозвітували про стан виплати ренти газовидобувних підприємств області за півроку
133

У Полтаві прозвітували про стан виплати ренти газовидобувних підприємств області за півроку

Прозвітували про стан виплати ренти газовидобувних підприємств області за півроку. Йдеться про загальнодержавний податок за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату до місцевих бюджетів. Це питання стало одним з найактуальніших на засіданні постійної комісії облради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

Віталій Козій, начальник відділу з питань земельних відносин та надрокористування виконавчого апарату ОР
«303 млн зібрано ренти в бюджети всіх рівнів. Обласний бюджет - це 121 млн, районні бюджети 93 млн грн., сільські, селищні, міські бюджети 46 млн та бюджети ОТГ 42 млн грн.»

Також розглянули ряд звернень від Державної служби геології та надр України. Одне з прохань стосується «Хорольського заводу дитячих продуктів харчування». Хочуть видобувати питну підземну воду з Хорольського родовища.

Катерина Третяк, юрисконсульт ТОВ «Хорольський завод дитячих продуктів харчування»
 «Підприємство є єдиним в Україні виробником сухих молочних сумішей для дитячого харчування з перших днів життя. і забезпечуємо потреби близько половини малюків України високоякісною продукцією. Крім того, підприємство бере активну участь у соціально-економічній діяльності міста.»

Комісії підтримала звернення про надання дозволу на роботи без проведення аукціону. Також схвалили прохання видобувати мінеральні лікувально-столові води у Миргородському родовищі. Цим планує займатись санаторій «Слава». Але остаточне рішення за сесією обласної ради.