Програма «Життя міста»

У розділі: 10143 відео | АрхівRSS
Відбулось засідання двадцять першої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання
81

Відбулось засідання двадцять першої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання

Обласні депутати отримали чергову партію звернень від Державної служби геології та надр України. Дати відповідь треба у 45-ти денний термін, тому обранці скликали двадцять першу позачергову сесію Полтавської обласної ради.

Олександр Біленький голова Полтавської ОР
"Один спецдозвіл - це газ, 3 спецдозволи - це вода. Відповідно до постанови Кабміну, у Полтавської ОР є 45 днів на розгляд і якраз завтра закінчується останній термін."

На профільних депутатських комісіях деякі подання відхилили. Відмовили казенному підприємству«Південукргеологія» з Дніпра - на вивчення питних підземних вод Полтавщини та «ВЕСТ-ГАЗ-ПЛЮС» зі Львова - на розробку і видобування газу й конденсату на території Чорнухинського та Лохвицького районів. Не проголосували за надання цих спецдозволів і у сесійній залі.

Олег Діденко заст. голови постійної депутатської комісії ОР з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр

Ми хочемо перш за все вивчити будь-якого суб»єкта підприємницької діяльності, який заходить на територію Полтавської області, його порядність і вміння працювати, щоб не нанести збитки і екологічні наслідки. Даний суб»єкт не з»явився на комісію, тому комісія прийняла рішення зібрати сесію і прийняти відповідні рішення."

Ще двом підприємствам, а саме «Хорольському заводу дитячих продуктів харчування» та Спеціалізованому Миргородському санаторію «СЛАВА» спецдозволи на видобування води погодили.
Прийняли на позачерговій сесії і зміни до показників обласного бюджету на 2018 рік. Зокрема, розподілили 15 млн грн між обласною лікарнею ім. Скліфосовського та дорожнім фондом.

Олег Діденко заст. голови постійної депутатської комісії ОР з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр
"Згідно соціальних угод, ми отримали близько 15 млн у спеціальний фонд.  9 млн іде на лікувальні заклади. Ми сьогодні досить багато вклали коштів. В онко, хірургічне відділення, нейрохірургію. Зараз треба допрацювати серцево-судинне."

Решту, 6 мільйонів розпорядились спрямувати на ремонти доріг, втім у яких районах не визначили.
Щодо голосувань по зверненням обласних депутатів до Верховної ради України, то серед усіх, підтримали лише звернення до Прем»єр-мініста, Міністра інфраструктури та директора «Укрзалізниці» по відновленню повноцінної роботи станції Абазівка та станції Лубни Південної залізниці.

Руслан Ляшко депутат Полтавської ОР

"З серпня місяця з невідомих причин було припинено відвантаження вагонів з станції Абазівка та станції Лубни. Така ситуація призводить до різкого економічного погіршення, скорочення робочих місць …через Укрзалізницю."

Наступне засідання сесії Полтавської обласної ради заплановане на жовтень.