Програма «Життя міста»

У розділі: 10139 відео | АрхівRSS
Колектив підприємства «Декоративні культури» зустрівся із депутатом міської ради Андрієм Матковським
106

Колектив підприємства «Декоративні культури» зустрівся із депутатом міської ради Андрієм Матковським

Андрій Матковський на запрошення колективу зустрівся з працівниками комунального підприємства «Декоративні культури». Люди стурбові. Нещодавно, транспорт та техніку комунальної власності почали передавати приватному підприємству. Працівники мають багато запитань до директора. Проте, відповіді не отримують. Зізнаються, - бояться втратити роботу.

Світлана Забєльська, робітниця КП «Декоративні культури» Полтавської МР
«Нас, напрімєр, в ізвєсность не ставили. Хотілось би працювати в цьому підприємстві, бо мені тут, напрімер, нравиться працювати. Вже скільки років пропрацювала.»

Нещодавно, міський голова зініціював рішення міськвиконкому про передачу комунальної техніки в оренду приватному підприємству. Сергій Луценко, заступник директора «Декоративних культур» звернувся до депутатів з проханням допомогти зберегти комунальну власність.

Сергій Луценко, заступник директора КП «Декоративні культури» Полтавської МР
«Щодня я отримую від своїх колег працівників підприємства 2 питання : що відбувається на підприємстві? І чим закінчиться оце все, чи буде існувати взагалі наше славетне підприємство? Його створювали наші батьки, діди, і воно повинно належати нашим дітям, онукам і служити нашому суспільству, полтавцям.»

Комунальна власність - це власність всіх мешканців міста. Згідно з законом України про місцеве самоврядування, рішення мера може скасувати відповідна рада. Депутат міської ради Андрій Матковський говорить, - на сесії більшість депутатів проголосують за відміну передачі техніки «Декоративних культур» в приватні руки. А також висунуть питання звільнення директора підприємства Олексія Харченка.

Андрій Матковський, депутат міської ради
«Ми бачимо, який сьогодні бардак, по-іншому я не можу сказати, відбувається в житлово-комунальному господарстві. Одним із елементів цього бардака є ліквідація комунальних підприємств, це підприємства і «Зеленбуд» і «Ремліфт», ініціатором якого є міський голова. Ми як депутати все зробимо для того, щоб відмінити це рішення міського голови про передачу в оренду всієї техніки і ліквідацію цього підприємства. А з другого боку, нам треба задуматися, чи потрібен місту такий міський голова, який руйнує комунальну власність?»

Територія «Декоративних культур» майже 100 Га. Підприємство обслуговує понад 30 парків, скверів та бульварів міста. Його працівники займаються вирощуванням рослин, обрізанням гілок, знесенням аварійних дерев, клумбами,квітниками та іншим.