Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
Яким квітковим композиціям віддають перевагу нинішнього 1 вересня батьки школярів?
104

Яким квітковим композиціям віддають перевагу нинішнього 1 вересня батьки школярів?

Незабутня мить, коли розпочинається новий навчальний рік і нарядні діти йдуть до школи, тримаючи в руках букети квітів для улюбленої вчительки. Більшість родин намагаються придбати квіти заздалегідь, тобто 31 серпня. Саме цього дня ми й зустріли біля квіткового кіоску молодих батьків Наталію та Костянтина, які саме підбирали квіти до букету для вчительки своєї доньки, яка йде до першого класу.

НАТАЛІЯ та КОСТЯНТИН, полтавці
" Вибирали , самі составляли композицію , оригінальні тобиш.Самі составляли, те що нам понравилося.Он букет делают.Що туди ввійшли, які квіти? Різних кольорів, але назва така оригінальна.Астромерія аустома.От таку ми составили композицію.
Щоб було від душі, від щирого серця, щоб людині подобалося."

Продавчиня кіоску розповіла, що купують квіти батьки як одноосібно, так і представники батьківського комітету. Як ось напередодні останні придбали 29 троянд- по кількості дітей в класі - саме такий букет подарують своїй вчительці першокласники однієї школи. І коштує такий подарунок від двохсот гривень.

МАРИНА ТРИФОНОВА, продавчиня
" В принципі цього року ми не міняли наш асортимент, але додали також сучасних коробочок із трояндами, різними квітами.Також корзинки із місцевими квітами , вирощеними в нас безпосередньо вдома. Та інше."

інша продавчиня каже, ціни, в порівнянні з минулим роком виросли на 5-10 відсотків, вартість невеликого букету стартує від 70 гривень - все залежить від композиції.

ПРОДАВЧИНЯ
"Счас дуже багато кімнатних беруть рослин і стараються якість ексклюзивні букетики заказувать, тє.є олівці, карандаші.зараз роблять."

Як зауважили продавці, квіти вирощені вдома, реалізують трохи дешевше, ніж привезені із-за кордону. Тому більшість родин віддають перевагу ромашкам, польовим квітам, хризантемам.

" Що ви будете дарувати своїм вчителям? Ромашки."

А ось купити букет з рук, тобто не в квітковому магазині, а в місці стихійної торгівлі, можна всього від 20 гривень.