Програма «Життя міста»

У розділі: 10390 відео | АрхівRSS
В мікрорайоні Левада напередодні Дня знань поліцейські провели акцію «Безпечний день з патрульними».
285

В мікрорайоні Левада напередодні Дня знань поліцейські провели акцію «Безпечний день з патрульними».

Пізнавальну акцію «Безпечний день з патрульними» організували поліцейські. З виховною метою до юних мешканців мікрорайону Левада міста Полтави приїхали патрульна та пожежна машини, які одразу стали центром уваги малечі. Кожному школяреві хотілося приміряти на себе обладунки поліцейського та рятувальника. Або залізти в машину, подати тривожний сигнал і, звісно ж, спробувати покермувати.


Інспектор Марина Зінюха в інтерактивній формі тільки встигала розповідати дітлахам про правила поведінки на проїжджій частині, при зустрічі з незнайомими людьми, а також при виявленні сторонніх предметів.

МАРИНА ЗІНЮХА, інспектор із зв»язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Полтавській області
"Ось отаку річ, іграшку, наприклад, або сумку, що ви робите? Правильно, ви його не чіпаєте і обов»язкову про свою знахідку повідомляєте кому…дорослим.Правильно, обов»язково повідомляєте про свою знахідку дорослим."

КАТЯ, МІЛАНА, ЯРОСЛАВА
"Що це у вас в руках? Це - дотримуйсь правил безпеки. А ви дотримуєтесь правил безпеки?Да-а. А знаєте, як переходить через дорогу?Да, тільки по пешеходу.Що цікавого ви ще дізнались тут? Як рятувати людину, якщо вона задихається або серце не працює.Можна много чого узнать, помірять, подивиться."

ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА і ВАДИМ, 3 роки
" Он очень любит полицейского и мы уже, начиная с двух лет изучаем с ним дорожные знаки, верне он сам.Любимый знак какой у тебя?Внимание дети. В об щем запрещающие больше любит знаки, что туда ехать нельзя, там велосипедная дорожка .А как дорогу нада переходить? На зеленый."
.
Долучилися до участі в акції і громадські активісти, які вважають, що патрульні, рятувальні служби роблять велику справу для виховання підростаючого покоління. Адже тільки така наочна агітація допоможе убезпечити дітей від лиха, коли вони, прийшовши зі школи, самі залишаються вдома, без нагляду дорослих.

ЄВГЕН НАГОРНИЙ, громадський активіст
"Захід робиться для того, щоб підвищити довіру дітей та батьків до даних служб і звісно нагадати дітям перед початком навчального року все-таки елементарні правила безпеки з батьками та без батьків."

АЛЬОНА ХАРЧЕНКО, громадський активіст
" Люди кваліфіковано цю інформацію до дитини, наводячи якісь приклади.Це дуже важливо. Як поводити себе вдома, коли виникла, не дай Боже пожежа.Куди телефонувати, куди бігти - чи до сусіда, чи можливо погукати з вікна чи просто вибігти і врятуватися.Звичайно, це дуже корисно."

Акція відбулася саме напередодні нового навчального року, а тому допомогла школярам повторити правила безпечної поведінки як на вулиці, так і вдома.