Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
Депутати Полтавської міської ради звернулися до апарату МР з проханням опублікувати рішення ради щодо звільнення Оксани Деркач.
181

Депутати Полтавської міської ради звернулися до апарату МР з проханням опублікувати рішення ради щодо звільнення Оксани Деркач.

Два дні тому депутати Полтавської міської ради, які зініціювали проведення позачергової сімнадцятої сесії сьомого скликання, звернулися до апарату міської ради з проханням опублікувати прийняте 31 серпня рішення ради про дострокове припинення повноважень - звільнення з посади секретаря міськради Оксани Деркач, а також виведення її зі складу міськвиконкому. Однак керівники апарату проігнорували звернення депутатів.

ОЛЕКСАНДР ШАМОТА, депутат Полтавської міської ради
"На жаль, ми бачимо перешкоджання з боку керівників апарату, саме Мельникової - нами були написані відповідні заяви до поліції, вже відкриті кримінальні провадження щодо перешкоджання нашій депутатській діяльності."

ЕДУАРД ВОЛКОВ, депутат Полтавської міської ради
" Відповідно до регламенту Полтавської міської ради функції покладені на апарат Полтавської міської ради щодо опублікування рішень міської ради. Зокрема у «Полтавському віснику» у газеті, засновником якої виступала Полтавська міська рада і на офіційному веб-сайті. На наші звернення до апарату Полтавської міської ради , до прес-служби ПМР жодних дій і виконання своїх безпосередніх посадових обов»язків не відбулося."

За словами депутатів, рішення сесії офіційно передано безпосередньо також міському голові, який згідно зі статею 42-ю Закону України «Про місцеве самоврядування» несе персональну відповідальність за невиконання рішень сесії та невиконання своїх посадових обов»язків. Попри перешкоджанню діям депутатів, сьогодні, 5 вересня, представники ініціативної групи розмістили рішення сесії в стінах міскради на стенді «Затверджені документи органу місцевого самоврядування».

ЕДУАРД ВОЛКОВ, депутат Полтавської міської ради
"Тому рішення з сьогоднішнього дня про дострокове припинення повноважень секретаря міської ради, звільнення Деркач О,А,, а також рішення про припинення служби в органах місцевого самоврядування Деркач О.А. набуло законної сили, підписано воно відразу після сесії головуючим в порядку статті 46 Закону «про місцеве самоврядування» .Тому фактично Оксана Антонівна Деркач не є секретарем міської ради і ці два рішення набули законної сили."

Відтепер, як стверджують депутати, Оксана Деркач не має права займати посаду секретаря міськради, а в роботі сесії може брати участь тільки як пересічний громадянин без права на голосування.