Програма «Життя міста»

У розділі: 10406 відео | АрхівRSS
Заборонити у місті продаж алкоголю після 22 години вечора-з такою петицією звернувся мешканець міста
566

Заборонити у місті продаж алкоголю після 22 години вечора-з такою петицією звернувся мешканець міста

У Полтаві хочуть заборонити продавати алкоголь після 22 години .Зокрема, на сайті міської ради з*явилась відповідна петиція. Її ініціатором став працівник патрульної полії Сергій Лях. Сам він від коментарів утримався. Проте його колега говорить - таку ініціативу підтримує, адже щоночі їм надходять виклики про неправомірну поведінку полтавців саме у стані алкогольного сп*яніння.

Марина Зінюха-інспектор із зв*язків з громадскістю управління патрульної поліції у Полтавській області
«Дуже багато викликів надходять саме від магазинів, від точок продажу алкогольних напоїв, це і хуліганство, і грабежі, тобто різні-різні такі правопорушення, звичайно дивлячись на приклад інших міст, спостерігається така позитивна тенденція, якщо вже є заборона продажу алкоголю, то звичайно кількість правопорушень зменшується»

Більше того говорить інспектор, минулого року вона із колегами писала подібне звернення до міського голови Олександра Мамая, проте відповідь виявилась негативною.

Марина Зінюха-інспектор із зв*язків з громад кістю управління патрульної поліції у Полтавській області
«Ми як Управління патрульної поліції в жовтні минулого року ми надсилали клопотання до Міської Ради, і нажаль, просто нам прислали таку відписку із текстом, що це неможливо зробити, я думаю, якщо дійсно громадськість за це візьметься, докладемо разом зусиль, ми зможемо і у нашому місті започаткувати таку хорошу тенденцію»

У полтавців думки розділились: одні говорять, таке рішення наведе у місті лад, інші ж вважають, що із його прийняттям нічого не зміниться.


"Люди все равно будут находить возможность покупать спиртное, если им это необходимо, это такое дело"


"Не подобається як ходять п*яні, вештаються по місту"

"Щоб приступності було меньше і тоді ходити було б безпечніше"

Протягом 60 днів з моменту публікації петиція повинна набрати 250 електронних підписів, після цього буде розглянута органами місцевого самоврядування. На сьогоднішн вона отримала 53 голоси.