Програма «Життя міста»

У розділі: 13870 відео | АрхівRSS
Голова облдержадміністрації Валерій Головко відвідав школи Щербанівської ОТГ
314

Голова облдержадміністрації Валерій Головко відвідав школи Щербанівської ОТГ

Нова українська школа - це нові освітні стандарти. Стартувала вона з першого вересня. Чи вдало - перевіряв особисто губернатор Валерій Головко. У День знань він навідав оновлені навчальні заклади Щербанівської ОТГ . Зокрема - Розсошенську гімназію Полтавського району, Щербанівську ЗОШ, Тростянецький НВК Щербанівської ОТГ .


Валерій Головко , голова Полтавської ОДА
"Освіта є пріоритетом роботи....

.... нової української школи. "

Нова українська школа - реформа, яка впроваджується на всіх рівнях. І Щербанівська ОТГ - приклад вартий наслідування . До першого вересня тут підійшли із ремонтами фасадів шкіл, їх тепломодернізацією, оновили класні кімнати, закупили сучасну техніку. Тепер школи, окрім підручників та дидактичного матеріалу, мають килимок для ранкових зустрічей, парти-трансформери, ігрову та навчально-пізнавальні зони, куточки живої природи та багато іншого.

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА
"Впоралися із завданням, всі школи готові..
...якого вони очікують "

Кожній із шкіл Валерій Головко вручив сертифікати на спортивний інвентар, для підвезення дітей - новий шкільний автобус, а Тростянецькому НВК ще й кілька підручників. Шкільний автобус купили за умов співфінансування Полтавської ОДА та Щербанівської ОТГ. На цьому зупинятися не збираються - невдовзі в Розсошенській гімназії з"явиться басейн.

Валерій Головко,голова Полтавської ОДА
"Наступний рік ми закінчимо басейн...
...я це вам обіцяю."