Програма «Життя міста»

У розділі: 10390 відео | АрхівRSS
Українсько-Азейбарджанський центр відкрили у ПолтНТУ
794

Українсько-Азейбарджанський центр відкрили у ПолтНТУ

У ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка урочисто відкрили Українсько-Азейбарджанський центр. Там популяризовуватимуть іноземну культуру. На царемонію завітав ректор Азейбарджанського державного університету нафти і промисловості Мустафа Бабанли.

Мустафа Бабанли, ректор Азейбарджанського державного університету нафти і промисловості
«Это будет более научно-культурным центром. Поскольку мы вузы и это академическая среда, обмен преподавателями, студентами, конечно все это будет проходить через этот центр.»

Ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко говорить, - відкриття ще одного центру в університеті продовжуватиме розвивати міжнародне співробітництво. Тут підписали договір про програму подвійного диплому з азейбарджанським вишом. Така спільна програма є єдиною в Україні.

Володимир Онищенко ректор ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка
 «Відбулася важлива подія в житті нашого університету. Адже, ми урочисто відкрили Українсько-Азейбарджанський культурно-освітній центр.»
 «Протягом року ми вели підготовку, ми узгоджували навчальні плани, робочі програми, було декілька робочих зустрічей. І нарешті ми відпрацювали єдиний документ на підставі якого можемо здійснювати якісну підготовку студентів для студентів за спеціальністю нафтогазова інженерія.»


На урочистому відкритті був присутній пропектор Азейбарджанського державного університету нафти й промисловості Рафик Джамалов. А також директор Україського державного центру міжнародної освіти Олена Шаповалова.

Олена Шаповалова, директор Українського державного центру міжнародної освіти
 «Цей центр відкриває можливості для того, щоб азейбарджанська молодь відчувала себе тут як дома. І це центр не лише університетський. Це центр щонайменше для усього міста, а то і взагалі України. Для того, щоб азейбарджанські студенти знали, що вони можуть тут приїжджали, знаходили своїх друзів серед української молоді, і тісно розвивати культуру разом.»

Після урочистого відкриття, центр відразу поповнився новими експонатами. Ректор державного азейбарджансьго університету нафти і промисловості подарував картину, написану нафтою. Співробітництво з іноземними партнерами є пріоритетним напрямком роботи Полтавського технічного університету. Адже, завдяки такій співпраці студенти мають можливість стажуватись за кордоном. Також відбувається обмін досвідом між країнами. Центр сприятиме збільшенню кількості іноземних студентів із Азербайджану, які навчаються у ПолтНТУ, в тому числі й за програмами «подвійних» дипломів.