Програма «Життя міста»

У розділі: 10139 відео | АрхівRSS
До всеукраїнського дня фізичної культури та спорту у Полтаві відкрили виставку "Спортивна слава Полтавщини".
229

До всеукраїнського дня фізичної культури та спорту у Полтаві відкрили виставку "Спортивна слава Полтавщини".

Другої суботи вересня Українці святкують День фізичної культури та спорту. До цього дня активні полтавці разом з спортсменами відкрили виставку «Спортивна слава Полтавщини». Вперше можна ознайомитися із унікальною спортивною колекцією. Адже представлено медалі олімпійців ,олімпійські грамоти,фотографії видатних діячів та спортивні екіпіровки. В екпозиції - різноманітні матеріали,які висвітлюють участь сучасних атлетів на різномасштабних змаганнях.

Марина Воєнчук ( інструктор-методист комунального закладу ДЮСШ «Олімпійські надії»)
«У якості подарунка я зробила для даної експозиції архівні матеріали,які використовувала при написанні власної дисертації…дисертаційного дослідження,які стосуються полтавського товариства «Сокіл»

«Ну ми присвятили перш за все легкій атлетиці,як королеві спорту,ну надали їй перше місце, а далі вже по логічній послідовності розташували.»

Організатори виставки наголосили,наші земляки були і залишаються першопрохідцями у своїх видах спорту. Зокрема, полтавець Едуард Шеметило-у 2018 році став найкращим каноїстом України.

 Едуард Шеметило ( заслужений майстер спорту України з веслування на байдарках та каноє)
«Відчуття дуже приємні,тому що ти радієш за себе,що ти зміг добитися таких результатів. Дуже приємно,що тренер у тебе вклав душу і дав тобі знання свої,передав знання свої і ті знання ти використав на дистанції де,скажімо так,тобі допомогло завоювати ту чи іншу нагороду."

Організатори виставки наголошують - варто пам`ятати, в здоровому тілі-здоровий дух.Експозиція до дня фізичної культури та спорту буде тривати до 9 вересня.