Програма «Життя міста»

У розділі: 10390 відео | АрхівRSS
Ініціативна група з числа депутатів  неодноразово намагалася опломбувати  робочий кабінет секретаря міської ради
156

Ініціативна група з числа депутатів неодноразово намагалася опломбувати робочий кабінет секретаря міської ради

31 серпня за рішенням позачергової сімнадцятої сесії сьомого скликання, достроково припинено повноваження, тобто звільнено з посади секретаря Полтавської міської ради Оксану Деркач. Після офіційного оприлюднення рішення, ініціативна група з числа депутатів на законній підставі на початку вересня опломбувала робочий кабінет колишнього секретаря. Однак наступного дня пломби на місці не виявилося.

ЕДУАРД ВОЛКОВ, депутат Полтавської міської ради
" Сьогодні знову депутатами Полтавської міської ради було виявлено, що кабінет, який був опломбований в п»ятницю, 7 вересня ,пломба була зірвана і була взагалі відсутня."

Оскільки дії невідомих осіб є незаконними, то депутати знову звернулися за допомогою до правоохоронних органів.

ЕДУАРД ВОЛКОВ, депутат Полтавської міської ради
"Це буде кожного разу , якщо міський голова та структурні підрозділи не почнуть виконувати рішення Полтавської міської ради від 31 серпня 2018 року. На даний час вже є біля п»яти звернень щодо апарату міської ради і прес-служби ПМР щодо невиконання їхніх посадових обов»язків і перешкоджання діяльності депутата, на кожному є підпис працівника поліції про пломбування кабінету."

За словами депутата, на даний час слідчі органи повинні відкрити кримінальне провадження, взяти пояснення у всіх посадових осіб, які відповідальні за забезпечення матеріальних цінностей, зняти записи з камер відеоспостереження.А найголовніше, що кожен такий момент фіксується правоохоронними органами і буде об»єднано до кримінальних проваджень для досудового розслідування. Згідно із Законом «Про місцеве самоврядування» саме міський голова несе персональну відповідальність за діяльність апарату міської ради та її виконавчого комітету. Якщо він не може або не хоче налагодити його роботу, то тоді постає питання: навіщо Полтаві такий очільник міста? - наголосив депутат.