Програма «Життя міста»

У розділі: 13983 відео | АрхівRSS
Полтава потопає, через негоду
422

Полтава потопає, через негоду

Полтава потопає у негоді. Через сильні зливи місто перетворилось на Венецію. Комунальні Служби не справляються з великим потоком води. Лише за вчора до патрульних поліцейських надійшло понад 50 викликів.

Наталія Ширіпова-прес-офіцер Патрульної поліції у Полтавській області
«Також були ситуації коли водії та перехожі не могли перейти через дорого, пішохідний перехід, адже води було дуже багато, також виклики були на Європейську, Шоло Малейхома , коли утворилися ями на дорозі»+1:09-1:16 «Також на вулиці Інституцький проріз надійшов виклик про те, що на комунікаційні дроти упало дерево»

Не так давно міський голова Олександр Мамай звільнив своїх заступників і взяв відповідальність за сферу житлово-комунального господарства на себе. І вже при першій негоді його робота дала збій. Нечищені зливові каналізації, численні ями на дорогах і як результат аварії, затори, збій у роботі громадського транспорту.

«Ви знаєте риба гниє з голови, якщо він не дає ніяких наказів, він же теж тут їздить, живе у нашому місті, він же бачить, ніяк не реагує, ніяка комунальна служба, я так розумію вони зовсім склали лапки»+00:16-00:26«Я вчора додому на Богдана хмельницького не могла потрапити, жодна линьовка не чищена, зовсім-зовсім погано»

«Їдеш і не знаєш куди ти їдеш і що там в тих калюжах чи ти переїздиш чи там і залишишся»

«Судячи з вчорашнього підтоплення весь Подол плавав» «Винне насамперед наше управління житлово-комунального господарства, винен сам пан мер»

«Нашого Мамая роздолбая вже давно пора вигнати, він знущається з Полтави, як він її загадив, слухайте, ще таке місто не було брудне»

Ми зверталися за коментарями до управління житловокомунального господарства , пресслужби міського голови. Наразі жодних коментарів.За даними ж синоптиків циклон дощів на Полтавщині триватиме до четверга.