Програма «Життя міста»

У розділі: 10390 відео | АрхівRSS
Олександр Бражко з Кобеляцького району отримав Гран-Прі на міжнародному вокальному фестивалі.
167

Олександр Бражко з Кобеляцького району отримав Гран-Прі на міжнародному вокальному фестивалі.

12-річний хлопчик з Полтавщини переміг у Міжнародному вокальному фестивалі. Олександр БрАжко проживає у Кобеляцькому районі. Там навчається у музичній школі. Зізнається, - уже має чимало винагород. Одна з них президентська відзнака «яскраві діти України». А нещодавно повернувся з Болгарії. Там виборов Гран-Прі у фестивалі «Stars of the World - Alexandra Princess Angel».

Олександр Бражко, переможець Міжнародного фестивалю «Stars of the World - Alexandra Princess Angel»
«Я можу і співати, красиво, і танцювати водночас.»
 «Сцена була надзвичайно маленька, можливості були органічні для дітей. Журі просто думали, я так вважаю, що діти будуть ходити і стояти на одному місці.»
 «Я бігав по всій сцені.»

Під час виступу на Міжнародній арені не обійшлося і без курйозу. У Саші перед самим виходом на сцену зламався підбір. Проте, хлопець не розгубився.

Олександр Бражко, переможець Міжнародного фестивалю «Stars of the World - Alexandra Princess Angel»
 «Ми з мамою прийняли таке рішення, що або відривати ту підошву, або знімати туфлі. Ми зняли туфлі і я вийшов на сцену у носках, босий.»

Мама Саші Світлана розповідає, - запрошення на фестиваль у Болгарії надійшло неочікувано. До цього з сином навіть за кордоном не були. Спочатку приймати пропозицію вагались. Сім`ю підтримала директор Департаменту культури та туризму облдержадміністрації Валентина Вождаєнко.

Світлана Бражко, мама переможця Міжнародного фестивалю
 «Перше запитання, яке я задала Валентині Володимирівні, що з ним робити? А Валентина Володимирівна говоре, що їхати потрібно. Ми підтримаємо. Робіть закордонні паспорта і будете брати участь.»

Зараз Олександр БрАжко готується до ще одного Міжнародного конкурсу. Він пройде в Ізраїлі.