Програма «Життя міста»

У розділі: 10705 відео | АрхівRSS
ДТЕК Нафтогаз запустив пропаново-холодильну установку на Полтавщині
281

ДТЕК Нафтогаз запустив пропаново-холодильну установку на Полтавщині

У переддень Дня працівників нафтогазової галузі ДТЕК Нафтогаз запустив пропаново-холодильну установку на Полтавщині. Установка допоможе видобути додатково 1 млрд кубометрів газу, що ще на крок наблизить Україну до енергонезалежності.

Максим Тімченко, генеральний директор ДТЕК Нафтогаз
"Более 350 миллионов гривен было инвестировано за последний год в эту установку. В течение следующих 10 лет это позволит добыть более миллиарда кубических метров газа."

Проект унікальний для України з точки зору технологій та обладнання зі США, Швейцарії, Німеччини. Як стверджують експерти, ДТЕК Нафтогаз став першою компанією, яка реалізувала проект такої складності в газодобувному секторі України.

Ігор Щуров, генеральний директор ДТЕК Нафтогаз
"Множество технологических решений было как раз разработано нашими людьми, нашими сотрудниками. И мы сегодня говорим, что это наше основное конкурентное преимущество и наша гордость - это наши люди. "

ДТЕК Нафтогаз реалізує нові проекти на Полтавщині завдяки співпраці з науковцями та навчальними закладами, порозумінню з обласною владою та органами місцевого самоврядування.

Андрій Пісоцький, перший заступник голова Полтавської ОДА
" Жодного разу - я кажу як керівник і як депутат обласний - ні на сесіях, ні в кабінетах у нас не виникало проблем чи скарг стосовно роботи компаній ДТЕК і «Нафтогазвидобування». "

За п’ять років роботи компанія більш ніж у три рази наростила обсяги видобутку газу. При тому, що більшість її свердловин - найглибші в Україні, понад 5,5 (п’ять з половиною) кілометрів. Компанія показує високі стандарти роботи. Не тільки з точки зору технологій та інновацій, а й з точки зору безпеки праці, екологічної безпеки. У 2017 році підприємство сплатило в бюджет України більше п’яти мільярдів гривень податків. Тільки за минулий рік об’єм інвестицій у виробництво склав більше 2 (двох) мільярдів гривень. Тож сьогодні ДТЕК Нафтогаз робить серйозний внесок в енергонезалежність України.